AK Parti Kaş Belediye Başkan Adayı Mutlu Ulutaş'ın kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşlar Mutlu Ulutaş'ın hayatını merak ediyor. Peki, AK Parti Kaş Belediye Başkan Adayı Mutlu Ulutaş kimdir kaç yaşında nereli? İşte soruların cevapları...

Mutlu Ulutaş kimdir?

1978 yılında Kaş'ın eşsiz doğasına ve tarihine ev sahipliği yapan Aklar Köyü'nde dünyaya gözlerimi açtım. İlkokul, ortaokul ve lise yıllarımı ise güzel Fethiye'de geçirdim. Üniversite eğitimlerimde ise farklı alanlarda donanım kazanmak için çeşitli üniversitelerde bulundum. Öncelikle Süleyman Demirel Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı (Önlisans), ardından Celal Bayar Üniversitesi'nde Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü (Lisans) eğitimlerimi tamamladım. İşletme alanındaki bilgilerimi ise Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde genişlettikten sonra ticari faaliyetlerime odaklandım.

Kısa dönem askerlik görevimin ardından turizm ve tarım sektörlerinde ticari faaliyetlerimi sürdürdüm. 2008 yılında gerçekleştirilen AK Parti Olağan 3. Kaş İlçe Kongresinde İlçe Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildim ve bu süreçte Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı olarak görev aldım. AK Parti'nin seçim koordinasyonunda da aktif rol üstlendim, 2009 Mahalli İdareler Seçimi, 2010 Referandumu ve 2011 Genel Seçimlerinde Seçim Koordinasyon Başkanlıkları yaptım.

Sedat Şahin'in iki numaralı adamı Hasan Akdeniz kimdir yakalandı mı? Hasan Akdeniz nereli? Sedat Şahin'in iki numaralı adamı Hasan Akdeniz kimdir yakalandı mı? Hasan Akdeniz nereli?

11 Şubat 2012 tarihinde gerçekleştirilen 4. Olağan Kaş İlçe Kongresinde İlçe Başkanı olarak seçilerek görevime başladım. Ancak 30 Kasım 2018 tarihinde Kaş Belediye Başkan Aday Adaylığı için görevimden ayrıldım. Nihayetinde 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler seçimlerinde Kaş Belediye Başkanı olarak seçilerek yeni bir döneme başladım.

İngilizce ve Almanca dillerini de bilen birisi olarak, uluslararası ilişkilerde de etkin bir rol oynamaya çalışıyorum. Evli biri olarak aileme ve iki çocuğuma olan sevgim ise benim için her şeyin önünde geliyor.

Mutlu Ulutaş kaç yaşında?

Mutlu Ulutaş 1978 yılında doğmuştur ve 2024 yılında 46 yaşındadır.

Mutlu Ulutaş aslen nereli?

Mutlu Ulutaş aslen Antalya Kaşlıdır.