Kupa maçları tek maç mı çift maç mı? Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final tek maç mı? Kupa maçları tek maç mı çift maç mı? Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final tek maç mı?

AK Parti İbradı Belediye Başkan Adayı Hatice Sekmen'in kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşlar Hatice Sekmen'in hayatını merak ediyor. Peki, AK Parti İbradı Belediye Başkan Adayı Hatice Sekmen kimdir kaç yaşında nereli? İşte soruların cevapları...

Hatice Sekmen kimdir?

Antalya'nın güzide ilçesi İbradı'nın gururu ve sevgisi, Hatice Sekmen'in adıyla anılıyor. AK Parti İbradı İlçe Başkanlığı görevini büyük bir özveri ve başarıyla yürüten Hatice Sekmen, kendi sosyal medya hesabından duyurduğu anlamlı bir açıklama ile ilçe başkanlığı görevinden ayrıldığını bildirdi.

Sekmen'in paylaşımında yüreklere dokunan ifadelerle AK Parti'nin Türkiye siyasetindeki önemine vurgu yapıldı. Adalet, özgürlük, demokrasi ve milli birlik ruhunun AK Parti'nin temel değerleri olduğu belirtildi. Partinin, ülkenin her köşesinde birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını güçlendirdiği vurgulanarak, Sekmen'in bu değerler ışığında görevini yürüttüğüne dikkat çekildi.

Görev süresi boyunca İbradı'nın kalkınması ve refahı için büyük gayret gösteren Sekmen, birçok başarı elde ettiklerini ve projeleri doğrultusunda ilerlediklerini dile getirdi. Parti içindeki bayrak yarışının bir parçası olarak gördüğü hizmet maratonunda, desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerini iletti.

Hatice Sekmen'in istifasının ardından AK Parti İbradı İlçe Başkanlığı görevindeki boşluğun nasıl doldurulacağı merakla bekleniyor. Ancak Sekmen'in bıraktığı iz, ilçenin ve partinin geleceğine ışık tutacak nitelikte görünüyor.

Hatice Sekmen aslen nereli?

Hatice Sekmen aslen Antalyalıdır.