AK Parti Elmalı Belediye Başkan Adayı Ali Gökçe'nin kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşlar Ali Gökçe'nin hayatını merak ediyor. Peki, AK Parti Elmalı Belediye Başkan Adayı Ali Gökçe kimdir kaç yaşında nereli? İşte soruların cevapları...

Ali Gökçe kimdir?

24 Aralık 1980 tarihinde Elmalı'da hayata gözlerimi açtım. İlk ve orta öğrenim yıllarımı memleketim Elmalı'da tamamladıktan sonra, lise eğitimimi ise Antalya Karatay Lisesi'nde başarıyla sürdürdüm.

Elmalı'da otomotiv ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren kendi şirketimde iş hayatımı sürdürüyorum. Evli bir adamım ve iki güzel çocuğun babasıyım.

Vatan görevimi 2001 ve 2003 yılları arasında gururla yerine getirdim. 2008 yılında AK Parti Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildim ve bu görevi iki yıl boyunca başarıyla sürdürdüm.

Gençlik Kolları Başkanlığı dönemimin ardından, ana kademe ve AK Parti İlçe Başkan Yardımcılığı gibi önemli görevlerde bulundum.

2013 yılında AK Parti Elmalı İlçe Başkanı olan Ali Gökçe liderliğinde, 2014 yerel seçimlerinde AK Parti Belediye Başkan adayı Ümit Öztekin'in zafer kazanmasında teşkilat olarak önemli bir rol oynadık. Kadın ve gençlik kollarıyla birlikte aktif bir şekilde çalışarak başarının anahtarını hep birlikte tuttuk

Seda Sayan Kayahan kimdir? Kayahan  nereli kaç yaşında? Seda Sayan Kayahan kimdir? Kayahan nereli kaç yaşında?

Ali Gökçe kaç yaşında?

Ali Gökçe 24 Aralık 1980 tarihinde doğmuştur ve 2024 yılında 44 yaşındadır.

Ali Gökçe aslen nereli?

Ali Gökçe aslen Antalya Elmalılıdır.