AK Parti Ankara Milletvekilleri Sn. Orhan Yegin ve Sn. Murat Alparslan, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Sn. Selim Akceylan, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Sn. Ülkü Efe Demirhan ve AK Parti Gölbaşı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sn. Recep Kelbat, Gölbaşı Gençlik Buluşması programında gençlerle bir araya geldi. Heyet, birlik ve beraberlik mesajları ile genç kardeşleriyle samimi bir ortamda buluştu.

AK Parti Ankara Milletvekilleri, Gölbaşı Gençlik Buluşması'nda gençlerle karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Gençlerle yapılan sohbetlerde, gençlerin sorularını yanıtlayan AK Parti heyeti, gençlerin beklenti ve düşüncelerini dinleyerek, onlarla bir araya gelmenin önemine vurgu yaptı.

Ak Parti Ankara Milletvekilleri Gölbaşı Gençlik Buluşması'nda Gençlerle Bir Araya Geldi 2

Programda bir konuşma yapan AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, gençlerle bir araya gelmenin önemini belirterek, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Gençlik Kolları İl Başkanı Ülkü Efe Demirhan ise gençlerin siyasete olan ilgisini artırmak ve onları daha fazla katılıma teşvik etmek amacıyla düzenlenen etkinliğin anlamını vurguladı.

Seymenlik kültürünü yaşatan Ankara Kulübü Derneği’ne ödül Seymenlik kültürünü yaşatan Ankara Kulübü Derneği’ne ödül

Ak Parti Ankara Milletvekilleri Gölbaşı Gençlik Buluşması'nda Gençlerle Bir Araya Geldi 1

Gölbaşı Gençlik Buluşması etkinliği, samimi bir atmosferde geçerken, gençlerle yapılan interaktif etkinliklerle etkileşim sağlandı. Programın sonunda AK Parti heyeti, gençlerle hatıra fotoğrafı çektirerek etkinliği tamamladı. Birlik ve beraberlik mesajları ile dolu buluşma, gençler arasında olumlu bir etki bıraktı.

ÇAĞRI ARCAKLIOĞLU