Agrotech kimin sahibi kim? Agrotech ne is yapar? merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizin için araştırdık. İşte cevaplar...

Agrotech kimin sahibi kim?

AGROTEC MAKİNE SAN. TİCARET. A.Ş. 2020 yılında Mehmet Esat ŞEN tarafından kurulmuştur. Türk tarımını ileri taşımak için gerekli olan makineleşme ve tarım teknolojileri alanında faaliyet gösteriyorlar. Bunun için gerekli olan makine, yedek parça, donanım, ekipman ve alanlarında çalışıyorlar.

Agrotech ne is yapar?

Hayvancılık sektörünün  ihtiyaçları arasında yer alan yem, paketleme ve istifleme süreçlerini profesyonelleştirerek dünyanın tercih ettiği GOWEİL GMBH firmasının Türkiye distribütörü olarak hizmet sağlıyorlar. Ayrıca Türkiye'de bulunan diğer profesyonel tarım makinelerinin yedek parça ve özel servis hizmetini veriyorlar.

Distribütörü oldukları GOWEİL firmasının ürünlerinin tercih edilmesi durumunda Türkiye için en uygun makine konfigürasyonunu sağlayarak doğru ürünün seçilmesi konusunda danışmanlıkta sağlıyorlar. Seçilen ürüne ait gerekli finansman, gümrük, evrak temini ve sevkiyat sürelerini koordine ediyorlar. Kendi internet sitelerinde şu ifadelere yer verdiler:

Ankara’da "Avrasya Hizmet Ödülleri" töreni Ankara’da "Avrasya Hizmet Ödülleri" töreni

"Başta tarım olmak üzere gelecekte ihtiyaç duyulacak makine ve teçhizatın tedariğinin yerli ve milli hale getirilmesi amacıyla yerli yedek parça üretimini de faaliyetlerimize dahil ettik.

VİZYONUMUZ
Ülkemizin ve şirketimizin adını ileri tarım teknolojilerinde ulusal ve evrensel ölçekte duyurmak.

GÖREVİMİZ
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kaliteli ve teknolojik ürünlerimizi doğru zamanda üretip teslim ederek hedef kitlemizde müşteri memnuniyeti ve bağlılığını sağlamak. Müşterilerimizin beklentilerini zamanında ve kaliteli hizmetimizle karşılayarak, gelir ve karlılıkta sürekli ve kontrollü büyüme sağlamak."