Ankara’da Sanatseverlere Müjde: Çankaya Belediyesi, Birçok Önemli Etkinliğe Ev Sahipliği Yapacak! Ankara’da Sanatseverlere Müjde: Çankaya Belediyesi, Birçok Önemli Etkinliğe Ev Sahipliği Yapacak!

ABB, Gölbaşı Belediyesi’nin 2024 yılı bütçesini onayladı. Gölbaşı Belediye Başkanı çıktığı kürsüde açıklamalarda bulundu. Seçim beyannamesinin yüzde 98’sini yerine getirdiklerini ve seçim beyannamesinde olmayan Tulumtaş mağarası, tramvay, bilardo kompleksi, dağcılık salonu, buz pisti, üniversite caddesi ve fuar alanını da Gölbaşı’na kazandırdıklarını ifade etti.

Gölbaşı Belediyesi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda ise, ‘’ Ankara Büyükşehir Belediye Meclis toplantısında 2024 yılı bütçemiz onaylanmıştır. Emeği geçen tüm belediye meclis üyelerimize ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 2019’da göreve geldiğimizde seçim beyannamemizde ne vaat ettiysek %98’ini tamamladık. Seçim beyannamemizde olmayan kalıcı eserlerimizle ilçemizi güzelleştirirken dengeli bir şekilde bütçemizi yönetiyor, emin adımlarla büyümeye devam ediyoruz. Gölbaşı'nın gelişimi ve vatandaşlarımızın mutluluğu için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz.’’ İfadeleri ile paylaşımda bulundu.