Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, 8 Şubat Perşembe günü saat 11.00’da seçim çalışmaları kapsamında Bala’ya ziyaret gerçekleştirdi.

Turgut Altınok Bala Ziyareti2

Turgut Altınok’un Bala’daki ziyaretine; Balâ Belediye Başkan Adayı Ahmet Buran, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, AK Parti Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Çakmak, AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Ülkü Efe Demirhan, AK Parti Balâ İlçe Başkanı Evren Dalkıran ile AK Parti ve MHP Balâ ilçe teşkilatları da katıldı.

Turgut Altınok Bala Ziyareti3

Altınok, vatandaşların yoğun katılım gösterdiği ziyarette; Bala Belediyesince yapımı tamamlanan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Atatürk Parkı ve AK Parti Bala Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışlarını gerçekleştirdi.

Büyük Birlik Partisi, Polatlı’da Cumhur İttifakı’nı destekleyecek Büyük Birlik Partisi, Polatlı’da Cumhur İttifakı’nı destekleyecek

Turgut Altınok Bala Ziyareti1

Bala’da hemşehrileriyle bir araya gelen Altınok, 31 Mart Yerel Seçim ile ilgili gerçekleştirilecek olan çalışmalardan bahsetti.

Altınok, ardından ilçe teşkilatlarını ve esnafları ziyaret etti.

HABER: BÜŞRA ÇİNKAYA