Şu anda New York'ta yaşamını sürdüren Tolga Gariboğlu, yaz tatilini Türkiye'de ailesiyle birlikte geçireceğini açıkladı. Ünlü ismin son hali sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Hugo, 90'ların unutulmaz programları arasında yer alıyordu ve o dönemin çocuklarının favorisi olmuştu. Canlı yayına bağlanan çocuklar, telefonla Hugo'yu yönlendirerek eşini Cadı Sila'nın elinden kurtarmaya çalışıyordu. Programın sunucusu Tolga Gariboğlu, bu programla hafızalara kazındı ve 'Tolga Abi' olarak bilindi.

90'Ların Efsane Programı Hugo'nun Tolga Abisi Yıllar Sonra Ortaya Çıktı (2)

Uzun süredir gözlerden uzak olan Tolga Gariboğlu'nun, yaşamını New York'ta sürdürdüğü biliniyordu. Yaz tatilini geçirmek için Türkiye'ye dönen Tolga Abi, son haliyle de gündem oldu. Gariboğlu, "İşler için sık sık geliyorum. Bu yaz da buradayım" dedi.

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’tan Mauro Icardi tarzı: Sosyal medya ikiye bölündü Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’tan Mauro Icardi tarzı: Sosyal medya ikiye bölündü

Ünlü ismin son haline sosyal medyada büyük ilgi gösterildi. Kullanıcılar, "Hâlâ aynı duruyor", "İyi ki gördüm", "Ne güzel oldu görmek bu adamı ya", "Hiç değişmemiş", "Yaşlanmamış ki" şeklinde yorumlar yaparak Tolga Gariboğlu'nun değişmediğini belirttiler.

90'Ların Efsane Programı Hugo'nun Tolga Abisi Yıllar Sonra Ortaya Çıktı (3)

Tolga Gariboğlu'nun dönüşü, 90'ların nostaljisini yaşayanlar için büyük bir mutluluk kaynağı oldu.

Kaynak: MYNET