Tepkilerin odağındaki Özel Harekât Başkanı sessizliğini bozarak eleştirilere yanıt verdi Tepkilerin odağındaki Özel Harekât Başkanı sessizliğini bozarak eleştirilere yanıt verdi

Şerife Cebeci, sempatik ve hareketli oyunlarıyla halayın başında yer aldı. Gençlerin bile yorgun düştüğü halayda, 83 yaşındaki Şerife nene enerjisiyle dikkat çekti. Sağlıklı ve enerjik yapısının sırrını ise Çemişgezek ilçesinden dünyaya ihraç edilen Ulukale dutuna bağladı.

Çemişgezek ilçesinin meşhur Ulukale dutunun, Şerife Cebeci’nin enerjik yapısında büyük payı olduğunu belirten Şerife nene, sağlığını bu doğal ürüne borçlu olduğunu söyledi. Gençlere örnek olan Şerife nene, düğündeki performansıyla büyük beğeni topladı ve ilgi odağı oldu.

83 yaşındaki Şerife Cebeci'nin halaydaki enerjisi, düğüne katılanlar tarafından uzun süre unutulmayacak anılar arasında yer aldı.

SAĞLIĞIMI, ÇEMİŞGEZEK ULUKALE DUTUNA BORÇLUYUM

Şerife Cebeci, "Ben Çemişgezek ilçesi Erkalkan köyünde yaşıyorum. Bu ilçede düğüne de giderim, cenazeye de. Bugün düğüne geldim. Düğüne gelen oynar. Ben 83 yaşındayım ve halay çekmeyi seviyorum. Sağlığımı, Çemişgezek Ulukale dutuna borçluyum" dedi.

83 Yaşındaki Şerife Cebeci Halayda Gençlere Taş Çıkardı! Bakın Sağlığını Neye Borçlu (2)

Kaynak: İHA