4 Adet Vesikalık Fotoğraf Fiyatı 2023 Biometrik Fotoğraf Fiyatları? Vesikalık Fotoğraf fiyatı ne kadar? Vesikalık Fotoğraf fiyatlarına zam geldi mi? Vesikalık Fotoğraf fiyatları 2023? Vesikalık Fotoğraf fiyatı? gibi sorguların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz... Pasaport fotoğrafı, pasaport ve vize gibi resmi belgelerde, kimlik belgelerinde kimlik tespiti amacıyla kullanılan özel bir fotoğraf türüdür. Bu fotoğrafların dünya genelindeki pasaport ofisleri ve elçilikler tarafından kabul edilebilmesi için boyut, kapsam ve görünüm açısından belirli gereksinimleri karşılaması gerekir.

Fotoğraflı bir kimlik belgesi almak için genellikle yerel bir fotoğraf kiralama şirketi veya belirli hizmetler sunan bir şirketle iletişime geçmeniz gerekir. Bu noktada vesikalık fotoğraf fiyatları önem kazanmaktadır. Pasaport fiyat listenizi bilmek, çekime gitmeden önce herkesin merak edeceği bir şeydir. 2023 vesikalık fotoğraf güncel fiyatlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Vesikalık Fotoğraf Nedir?

Pasaport Başvurusu: Pasaport pasaportuna ilk kez girerken veya mevcut bir pasaportu yenilerken bir vesikalık fotoğrafa ihtiyacı olacaktır. Fotoğraf, boyut, çekmece ve görünüm açısından belirli ayrıntılara uymalıdır.

Vize başvurusu: Büyük bir seyahat için vize başvurusunda bulunmanız muhtemeldir. Bu, fotoğraflı kimlik belgesinin yanı sıra pasaport ve seyahat belgesi gibi ek belgeler gerektirebilir.

İş Başvurusu: Bazı sığınmacılar, iş başvurularının bir parçası olarak bir fotoğraflı kimlik ajansı kurmuşlardır. Bu genellikle uluslararası ortamlardaki seyahat veya çalışma gereksinimleri için geçerlidir.

Ehliyet başvurusu: Bazı eyaletler ve ülkeler, ehliyet veya başka bir kimlik belgesinin yanında fotoğraflı bir kimlik gerektirebilir.

Öğrenci kartı başvurusu: Bazı okulların öğrenci kartı vermek için bir vesikalık fotoğraf ajansı vardır.

Evlilik Cüzdanı: Evlilik cüzdanının mevcudiyetinde fotoğraflı bir kimliğe ihtiyacınız olabilir.

Begüm Özbek kimdir kaç yaşında? Begüm Özbek eşi kim çocuğu var mı? Begüm Özbek şimdi ne iş yapıyor? Begüm Özbek kimdir kaç yaşında? Begüm Özbek eşi kim çocuğu var mı? Begüm Özbek şimdi ne iş yapıyor?

Vesikalık Fotoğraf Fiyatları?

4 adet vesikalık fotoğraf dahil olmak üzere güncel vesikalık fotoğraf fiyatlarını listeledik

  • 2 Adet Biyometrik Vesikalık Fotoğraf Fiyatı: 50 TL – 60 TL

  • 4 Adet Vesikalık Standart Fotoğraf Fiyatı: 45 TL – 65 TL

  • 6 Adet Standart Vesikalık Fotoğraf Fiyatı: 80 TL – 90 TL

  • 8 Adet Biyometrik Vesikalık Fotoğraf Fiyatı: 65 TL – 90 TL

  • 12 Adet Biyometrik Vesikalık Fotoğraf Fiyatı: 75 TL – 110 TL

  • 16 Adet Biyometrik Vesikalık Fotoğraf Fiyatı: 85 TL – 120 TL