2020 YKS’YE HEDEF İMZASI..

Bu haber 05 Ağustos 2020 saat 9:14 'de eklendi.

Polatlı’nın eğitimdeki öncü kuruluşlarından olan ve eğitimdeki başarısı her yıl taçlanan Hedef Kurs Merkezi, bu yılda şehirdeki YKS başarısının altına imzasını attı. Sayısal Türkiye bin 400’üncü ve Polatlı 3.’cüsü Melisa Sönmez, Sözel Türkiye 900’ncüsü ve Polatlı 1.’si Yagız Şahin Yazıcı gibi önemli başarılara imza atan Hedef Kurs Merkezi Müdürü tecrübeli eğitimci Recep Aksoy, başarıya giden yolu anlattı.

AKSOY: PLANLI VE ÖNCELİĞİN EĞİTİM OLDUĞU KURUMUZ

Hedef Kurs Merkezi Müdürü Recep Aksoy, 2 yıl gibi kısa bir sürede önemli başarılara imza attıklarını belirtirken, Hedef Kurs Merkezi’nin tek amacının topyekün başarı olduğunu, ancak herşeye rağmen önceliklerinin eğitimi kaliteli ve düzgün bir biçimde vermek olduğunu söyledi. Aksoy “Çalışma disiplini, planlı çalışma, sözünde durma, öğrenciye karşı adil ve eşit olma, gelişmelere karşı kendini hızla güncelleme, etkin rehberlik faaliyeti ve desteği, her öğrenciye eksiklerine yönelik bireysel çalışma programının düzenli olarak haftalık yapılması, bireysel ve grup etütleri ile eksik tamamlama, ödevlendirme ve kontrol, devam-devamsızlıkta sıkı takip ve veli bilgilendirmesi, sınav sistemine hakim olma, çeşitli yayınlardan deneme sınavların uygulanması, misafir öğrenci uygulaması ile öğrencinin öğretmenini görerek dinleyerek karar vermesi gibi hususlar bizi diğer kurumlardan farklı kılan ve yukarıya taşıyan unsurlardır” dedi.

AKSOY: HER AN ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDA OLDUK

Hedef Kurs Merkezi Müdürü Recep Aksoy, öğrencilere verdiği mesajında, “Bilindiği gibi 16 Mart 2020 tarihinden itibaren pandemi nedeniyle örgün (yüz yüze) eğitime Türkiye genelinde ara verildi. MEB EBA yayınlarına başladı. Biz de kurum olarak önce video çekimleri yaparak ve YouTube kanalımıza yükleyerek öğrencilerimize kolay ulaşılabilir hale getirdik. Daha sonra Zoom üzerinden Online (Çevrimiçi) olarak sınavların yapılacağı güne kadar ders anlatımı, deneme sınavı uygulaması, deneme sınavlarının tamamının öğretmenlerimiz tarafından canlı olarak çözümü, öğrencilerin sormak istedikleri sorularını WhatsApp üzerinden öğretmenlerine sorma ve öğretmenlerin cevaplaması gibi uygulamaları başarıyla gerçekleştirdik. Bize güvenenleri yüzüstü yarı yolda bırakmadık. Bırakamazdık. Bu bizim görev anlayışımıza uymazdı.”

 İŞTE HEDEFİN BAŞARI İSTATİSTİĞİ

Sayısal Türkiye 1400. sü Polatlı 3.sü Melisa Sönmez, Sözel Türkiye 900. sü Polatlı 1.si Yağız Şahin Yazıcı, Sözel Türkiye 7000. si Özge Erten, Eşit Ağırlık Türkiye 9843.sü Zehra Uçar, Sayısal Türkiye 10537.si Sena Nur Kaya, Eşit Ağırlık Türkiye 11000.si Hüsem Bahadır Ardıç, Sayısal Türkiye 14000. si Berat Kubilay Güngez, Sayısal Türkiye 21000.si Yiğithan Tor, Sayısal Türkiye 24000.si Gökhay Fethi Üstün, Sayısal Türkiye 24000.si Sude Öner, Eşit ağırlık Türkiye 26000.si Burak Eskin, Sayısal Türkiye 31000.si İbrahim Özer, Sayısal Türkiye 33000.si Tuğba Açıkalın , Sayısal Türkiye 38000.si Eyüp Öztunç. Haber/İLKNUR KILINÇ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.