Karsu Dönmez'in kına gecesinde Türk lezzetleri: Kısır ve dolma servisi yaptı Karsu Dönmez'in kına gecesinde Türk lezzetleri: Kısır ve dolma servisi yaptı

Rüştü Onur Atilla, Sinem Ayyıldız ile boşandığını duyurmuştu. Boşanmanın hemen ardından Rüştü Onur Atilla ve Nez'in sarmaş dolaş fotoğrafları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Güldür Güldür Show'da 'İbrahim' karakteriyle tanınan Rüştü Onur Atilla, özel hayatıyla gündemde. 2014 yılında Sinem Ayyıldız ile evlenen Atilla, sessiz sedasız boşandı. Ünlü oyuncu ayrılığı, "2014 yılında hayatımızı birleştirdiğimiz Sinem Ayyıldız ile evliliğimiz 10 Haziran 2024 tarihinde anlaşmalı olarak sona ermiştir. Mesleğim gereği kamuoyunu ve basını bilgilendirmem gerektiği için bu açıklamalarda bulunacağım. Herkesin mutlu ve sağlıklı olması, çocuklarımızın da bu yeni düzenimizde sevgiyle büyümeleri tek dileğim" sözleriyle paylaşmıştı. 

19 Gün Önce Boşanmıştı.. Güldür Güldür'ün Oyuncusundan Şok Görüntüler (1)

SARMAŞ DOLAŞ GÖRÜNTÜLENDİ 

Bu açıklamadan kısa süre sonra Rüştü Onur Atilla ve şarkıcı Nez'in sarmaş dolaş fotoğrafları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Kaynak: MYNET