Televizyon dünyasının heyecanla beklenen anlarından biri olan reyting sonuçları, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Özellikle Cumartesi günleri, ekranlara gelen birbirinden iddialı dizi, program ve filmlerin hangisinin zirveye oturduğu merak konusu oluyor. Peki, 10 Şubat reyting sonuçları 2024 Cumartesi Kardeşlerim, Gönül Dağı, Survivor, Kopuk izlenme oranları? İşte soruların cevapları...

10 Şubat reyting sonuçları 2024 Cumartesi

Geçtiğimiz hafta Total'de zirveyi TRT 1'de yayınlanan "Gönül Dağı" almıştı. Onu TV8'de ekranlara gelen "Survivor All Star" izledi. Üçüncü sırada ise ATV'de yayınlanan "Kardeşlerim" yer almıştı. Yeni dizi Kopuk ise 9. sırada kendine yer bulmuştu. Peki, bu hafta sonuçlar nasıl şekillenecek?

Kuvvetli Bir Alkış dizisi konusu nedir, özeti? Kuvvetli Alkış oyuncuları ve oyuncu kadrosunda kimler var? Kuvvetli Bir Alkış dizisi konusu nedir, özeti? Kuvvetli Alkış oyuncuları ve oyuncu kadrosunda kimler var?

Ancak, 10 Şubat reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Reyting sonuçları genellikle bir sonraki gün sabah saatlerinde açıklanır. Geçtiğimiz haftanın zirvesinde yer alan yapımların bu hafta da başarılı olup olmadığı merak konusu. İzleyiciler, favori dizilerinin ve programlarının performansını öğrenmek için sabırsızlıkla bekliyorlar.

Total ve AB kategorilerinde geçtiğimiz haftanın zirvesinde yer alan yapımların bu hafta nasıl bir performans sergileyeceği büyük bir merak konusu. Ancak, net sonuçları öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekecek. Izleyiciler, en sevdikleri yapımların başarılarını ve reyting sıralamalarını öğrenmek için sabırsızlıkla 10 Şubat reyting sonuçlarını beklemeye devam ediyorlar.