Polatlı Belediye Meclisi 2021 yılı ilk birleşimi 4 Ocak da 13 Eylül Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Meclisin 2021 yılı ilk birleşiminde 10 maddelik gündem görüşüldü. Gündemin ilk maddesi “Kanuni Toplantı” ile ilgili konunun müzakeresi. 2. madde “Denetim Komisyonu” ile ilgili konunun müzakeresi. 3. madde “Kira Bedelleri” ile ilgili konun müzakeresi. 4. madde “Sözleşmeli Personel maaşları” ile ilgili konun müzakeresi. 5. madde “İbadet Yerlerinin Temizliği ile ilgili konun  müzakeresi. 6. madde “İğciler mahallesi kırsal yerleşik ve Gelişim Alanına Ait 1/1000 Ölçekli Uygulama imar Planı” ile ilgili konun müzakeresi. 7. madde “Gazi Mahallesi 284 ada 3-4 ve 5 parsele Ait imar plan değişikliği” ile ilgili konun müzakeresi oldu. İmar ve Bayındırlık komisyonuna havale olunan meclis gündeminin 8. Maddesi “Kuşçu Mahallesi 243 ada 31 parsel Eko Turizm/kırsal turizm tesis alanına ait imar plan hk.” İle ilgili konun müzakeresi. Eğitim Kültür ve Engelliler Komisyonuna havale olunan meclis gündeminin 9. Maddesi “Okula gidemeyen Kız çocuklarının Tespiti” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Çevre, Sağlık ve Çeşitli İşler komisyonuna havale olunan meclis gündeminin 10. Maddesi, “Çöpünü Çöpe At Polatlı’ya değer kat kampanyası başlatılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, görüşüldü.

(06-01-2021) 2021 YILININ İLK MECLİSİ YAPILDI

Polatlı Belediye Meclisi 2021 yılı ilk birleşimi 4 Ocak da 13 Eylül Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Meclisin 2021 yılı ilk birleşiminde 10 maddelik gündem görüşüldü. Gündemin ilk maddesi “Kanuni Toplantı” ile ilgili konunun müzakeresi. 2. madde “Denetim Komisyonu” ile ilgili konunun müzakeresi. 3. madde “Kira Bedelleri” ile ilgili konun müzakeresi. 4. madde “Sözleşmeli Personel maaşları” ile […]

179

BU VIDEOLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.