Hüseyin Kağıt’tan Oyun Havası Ziyafeti


Hüseyin Kağıt’tan Oyun Havası Ziyafeti

Polatlı Belediyesi 13 Eylül Sakarya Zaferi kutlamaları kapsamında hazırladığı programda eğlenceye ara vermeden devam ediyor.

Hüseyin Kağıt’tan Oyun Havası Ziyafeti
Bu içerik 368 kez okundu.
 
13 Eylül Sakarya Zaferi Kutlamaları kapsamında Polatlı belediyesi ev sahipliğinde düzenlenenkutlama programının 5. gününde konserlerin 3’üncü konuğu Hüseyin Kağıt oldu. Cumhuriyet Meydanında düzenlenen konsere ilgi yoğun oldu. Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yı sahnesine davet eden Kağıt öz çekim yapmak isteğini iletti Başkan Yıldızkaya konseri izlemeye gelen yüzlerce vatandaş ve Hüseyin Kağıt ile öz çekim yaptı.
 
 
KONSER ÖNCESİ DÜNYA ESİNTİLERİ POLATLI’YA GELDİ
 
Konser öncesi yapılan kortej yürüyüşü ile farklı ülke ve şehirlerden gelen dans grupları Sanayi, Otomotiv, Ticaret ve Tarım Fuar alanından Cumhuriyet Meydanına kadar yürüyüş yaptılar. 
Yürüyüşün ardından Giresun Belediyesi halk oyunları topluluğu, Yavru Vatan Kıbrıs’tan gelen halk oyunları grubu, Makedonya dans grubu, Kırgız halk oyunları grubu başta olmak üzere birçok gurup tarafından farklı esintiler Polatlılı vatandaşlar ile buluşturuldu.
 
 
VATANDAŞLAR 2 SAAT BOYUNCA OYUN HAVASINA DOYDU
 
Saat 20.00 sularında sahneye çıkan Ankara’nın en ünlü yerel sanatçılarından Hüseyin Kağıt yaklaşık 2 buçuk saatlik sahne performansı ile meydanı dolduran, teraslarda, balkonlarda, cafelerde konseri izleyen yüzlerce vatandaşı coşturdu. 
 
ANKARA POLATLI HABER HÜSEYİN KAĞIT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi