ARMAĞAN OTO’NUN LANDİNİ TARLA GÜNÜ GÖZ DOLDURDU


ARMAĞAN OTO’NUN LANDİNİ TARLA GÜNÜ GÖZ DOLDURDU

Landini traktörlerinin Polatlı Ana Bölge Bayii olan Armağan Oto, hafta sonunda Yassıhöyük Köyü mevkiinde gerçekleştirdiği traktör tatbikatı tarla gününde, Landini traktörlerinin gücünü ve performansını çiftçilerin birebir yaşamasını sağladı.

ARMAĞAN OTO’NUN LANDİNİ  TARLA GÜNÜ GÖZ DOLDURDU
Bu içerik 531 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!
 
Türkiye’nin en önemli traktör markalarından bir tanesi olan Landini traktörlerinin Polatlı Ana Bölge Bayii olan Armağan Oto, hafta sonunda Yassıhöyük Köyü mevkiinde gerçekleştirdiği traktör tatbikatı tarla gününde, Landini traktörlerinin gücünü ve performansını çiftçilerin birebir yaşamasını sağladı.
 
 
Anadolu Motor, Tarla gününde ayrıca üretimini gerçekleştirdiği kendi markası Antor motor ve motopomp, Antrac çapa makinası ile Honda Güç Ürünlerinden çapa, çim biçme, motor, jeneratör, tırpan, çim traktörü, çit biçme makinalarının yanı sıra yeni seri ürünleri kablosuz çit biçme, üfleme, tırpan makinalarını da sergiledi. 45 yıldır tarım sektöründe çiftçi dostu ünvanı ile başarılı çalışmalarını sürdüren Anadolu Motor, Armağan Oto tardla günü tatbikatında sergilediği Landini tarla traktörleri, modern tasarımlı, teknolojide öncü ve güçlü performans sergiledi.
 
İNCE: ÇİFTÇİMİZ MEMNUN KALDI
 
Landini Traktörleri bölge bayii Armağan Oto’nun sahibi Hamit İnce, çiftçilerin Landini traktörlerinin ve Anadolu Motor çiftçi ekipmanlarından son derece memnun kaldığını ve bu tarla tatbikat günlerinin önümüzdeki yıllarda da çiftçiler bir araya getiren bir organizasyon olarak Armağan Oto tarafından tetrarlanacağını dile getirdi.
ANKARA POLATLI HABER ARMAĞAN OTO LANDİNİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi