Kutlamaların 3.Günü Eğlence Tavan Yaptı


Kutlamaların 3.Günü Eğlence Tavan Yaptı

13 Eylül Sakarya Zaferi Kutlamaları kapsamın da düzenlenen programların üçüncü gününde ilçe vatandaşları gönüllerince bir gün geçirmenin tadına vardılar.

Kutlamaların 3.Günü Eğlence Tavan Yaptı
Bu içerik 369 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!
 
13 Eylül Sakarya Zaferi Kutlamaları kapsamın da düzenlenen programların üçüncü gününde ilçe vatandaşları  gönüllerince bir gün geçirmenin tadına vardılar.
 
 
13 Eylül Sakarya zaferinin 96 yılı kutlamaları kapsamında bu yıl Polatlı Belediyesi bir hafta sürecek bir program organize etti. Programın üçüncü günü yani cumartesi günü bir takım etkinliklerle kutlamaların eğlence boyutuna geçildi. Daha önceki günlerde tarihi anımsatmak ve tarih bilincini oluşturmak üzere yapılan etkinlikler üçüncü günde konser ile devam etti. Eski Kiler mağazaları yerine yapılan alanda saat 18.0'da Sanayi, Otomotiv, Ticaret ve Tarım fuar açılışının ardından, 19.30'da Cumhuriyet Meydanında Orhan Demir ve Coşkun Sabah Konserleri ile yüzlerce vatandaş gönüllerince eğlendi.
 
PLANLAMAMIZ 96 YILLIK BELEDİYE TARİHİNİN EN GÖRKEMLİ ŞÖLENİNİ YAPMAK
 
Sanayi, Otomotiv, Ticaret ve Tarım fuar açılışın da konuşma yapan Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya: " Büyük zaferin 96. Yıl kutlamalarını Perşembe günü itibari ile başlatmış bulunuyoruz. Bu yıl programlarımıza ilk defa bu büyük zaferin başkomutanı Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzurunu ziyaret ederek ve yine bu zaferin karargâhı olan TBMM gazi meclisini ziyaret ederek başladık. Cumhuriyet Meydanında Sakarya Zaferini manevi boyutunu anlatan bir canlandırma gerçekleştirdik. Nasip olursa planlamamız 96. Yıllık belediye tarihimizin en parlak en görkemli şölenlerini yapmış olmak." dedi.
 
MİLLİ RUHU DİRİ TUTMAK İÇİN GAYRET GÖSTERECEĞİZ
 
Zaferin 94. yılının kutlamalarının bu yıl bir hafta boyunca devam edeceğini belirten Başkan Yıldızkaya " İlk defa bu yıl programlarımızı 7 gün sürecek. Bugünde burada fuar açılışımızı gerçekleştiriyoruz. 
Fuarımızın alanı çok güzel.  Çok güzel bir fuar oldu gerek şehrimiz dışından gerekse de Polatlımızdan fuarımızı ilgi gösteren herkese teşekkür ediyorum.  Sanıyorum 60 civarında standımız var. Değişik firmalar Polatlımız da kendilerini tanıtıyorlar. Polatlılı hemşerilerimiz kendi firmalarını tanıtıyorlar. Fuarımızın hayırlı olmasını diliyorum. Bundan sonraki günlerde de şölenlerimiz devam edecek. Bu yanında gelecek nesillere mili ruhu heyecanı anlatmaya diri tutmaya unutmamaya unutturmamaya elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Fuarımız hayırlı uğurlu olsun. Fuarda bize güzel gösteriler sunan Belediyemizin foklör kız ekibine de ayrıca teşekkür ediyorum." dedi. 
ANKARA POLATLI HABER KUTLAMA 13 EYLÜL SAKARYA ZAFERİ FUAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi