Belediye Sinemasında Film Kuşağı Başlıyor


Belediye Sinemasında Film Kuşağı Başlıyor

Polatlı Belediye Sineması 2017-2018 yılında gösterime sunacağı filmlere animasyon filmi ile merhaba diyor.

Belediye Sinemasında Film Kuşağı Başlıyor
Bu içerik 260 kez okundu.

Polatlı Belediye sineması sezonu bu yıl animasyon filmi ile açıyor. Çılgın Hırsız 3 adlı animasyon filmi ile yeni sezona merhaba diyecek olan Polatlı Belediye Sineması yenilenen dekoru ile ilçe vatandaşlarına hizmet vermeyi bekliyor.

8 Eylül Cuma günü ilk seansı 13.30 da gösterime girecek olan film 3 hafta boyunca vizyonda kalacak ve günlük üç seans yayınlanacak. 13.30- 16.30 ve 19.30 seansları olmak üzere günlük üç kez izleyicinin beğenisine sunulacak olan film 27 Eylül Çarşamba günü son kez 19.30’da perde de olacak. Komedi tadında olan film ülke genelinde genç yaşlı çoluk çocuk demeden büyük beğeni topladı. Polatlı vatandaşların beğenisine sunulacak olan filmin aynı etkiyi ilçe vatandaşlarında da yaratıp yaratamayacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

FİLMİN ÖZET VE DETAYLARI

Ülke genelinde 203 bin 926 kişi tarafından izlenmiş olan çılgın hırsız 3 filmi hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse; Gru, insanlığı tehdit eden son kötüyü ele geçirmekte başarısız olunca Anti-Kötüler Birliği’nden kovulur. Artık büyük bir kimlik krizinin ortasındadır. Ancak, gizemli bir yabancı ortaya çıkar ve Gru’ya uzun zaman önce kaybettiği ikiz erkek kardeşinin haberini verir. Kardeşi, ikizinin çılgın adımlarını umutsuzca takip etmek isterken eski bir süper kötü de kötü olmanın ne kadar iyi bir his olduğunu yeniden keşfedecektir.  Çılgın Hırsız 3, Illumination Entertainment tarafından üretilen ve Universal Pictures tarafından dağıtılan yaklaşmakta olan Amerikan 3D bilgisayar animasyonlu komedi filmidir.

ANKARA POLATLI HABER POLATLIBELEDİYESİ FİLM KUŞAĞI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI