DEMİR: KONGREMİZİN PARTİMİZE, DAVAMIZA VE POLATLIMIZA HAYIRLI OLMASINI DİLERİM


DEMİR: KONGREMİZİN PARTİMİZE, DAVAMIZA VE POLATLIMIZA HAYIRLI OLMASINI DİLERİM

AK Parti Polatlı İlçe Teşkilatı 6. olağan ilçe genel kurulu bugün saat: 14.00’da Akra Toplantı Salonu’nda gerçekleştirecek.

DEMİR: KONGREMİZİN PARTİMİZE, DAVAMIZA  VE POLATLIMIZA HAYIRLI OLMASINI DİLERİM
Bu içerik 1037 kez okundu.
 
AK Parti Polatlı İlçe Teşkilatı 6. olağan ilçe genel kurulu bugün saat: 14.00’da Akra Toplantı Salonu’nda gerçekleştirecek. AK Parti’nin 1.5 yıl önce ilçe başkanlığına atanan ilçe başkanı Aysel Demir’de ilk kez aday olarak kongreye girecek. Demir’in parti yönetimine ilişkin yol haritasını belirlediği ve birlikte görev yaparak partiyi 2018 yerel seçimlerine taşıyacak olan yönetim kurulu listesini genel merkeze teslim ederek son hazırlıkları da tamamladığı öğrenildi.
 
AK Parti Polatlı İlçe Teşkilatı 6. olagan ilçe genel kuruluna AK Parti Genel Merkez yöneticileri, milletvekillerinin yanı sıra partinin üst düzeyinden de sürpriz isimlerin katılması beklenirken, AK Parti Polatlı İlçe Teşkilatı’nda ise tüm hazırlıklar tamamlanmış durumda.
 
DEMİR: VATANDAŞ VE ÇÖZÜM ODAKLI SİYASİ ANLAŞIYIMIZ DEVAM EDECEK
 
Bugün saat: 14.00’da Akra Toplantı Salonu’nda yapılacak AK Parti Polatlı İlçe Teşkilatı 6. olağan ilçe genel kurulunda tek aday olarak seçime gidecek olan AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir, kongre öncesi gazetemize yaptığı açıklamada, “Tüm parti sevdalılarımızı, dava insanlarımızı kongreizi şereflendirmeye bekliyorum. Her zaman olduğu gibi kenetlenmiş, birlik ve beraberlik içinde bir kongreyi AK Parti’ye yakışır şekilde tamamlayarak görevimize devam edeceğiz” dedi. Göreve geldiği günden bugüne kadar vatandaş ve çözüm odaklı bir siyasi anlayışı benimsediklerini ve böylede devam edeceklerini belirten AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir “Göreve atandığımız günden bugüne kadar AK Parti’nin kuruluş felsefesi olan vatandaş ve çözüm odaklı siyasi anlayışımız devam edecek. İnşallah bugün yapacağımız ilçe kogresinde AK Parti ailesi olarak birlik ve beraberlik içinde partimizi 2019 seçimlerine birlikte sırtlayacağız ve yeniden AK Parti’nin iktidarında Polatlı’nın kalkınması için çalışacağız” şeklinde konuştu.
ANKARA POLATLI HABER AK PARTİ AYSEL DEMİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi