Özel Dünya Üzerinde Türkmenlere ve Müslümanlara Yapılan Saldırıları Kınadı


Özel Dünya Üzerinde Türkmenlere ve Müslümanlara Yapılan Saldırıları Kınadı

Belediye meclisinin eylül ayı ilk toplantısında gündem dışı söz alarak meclis kürsüsüne çıkan Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyesi Mahir Özel dünya üzerinde baskıya uğrayan Türkmenlere ve İslam dini mensuplarına yapılan saldırılara dikkat çekt

Özel Dünya Üzerinde Türkmenlere ve  Müslümanlara Yapılan Saldırıları Kınadı
Bu içerik 146 kez okundu.
 
Belediye meclisinin eylül ayı ilk toplantısında gündem dışı söz alarak meclis kürsüsüne çıkan Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyesi Mahir Özel dünya üzerinde baskıya uğrayan Türkmenlere ve İslam dini mensuplarına yapılan saldırılara dikkat çekti.
 
MHP Belediye Meclis Üyesi Mahir Özel konuşmasına meclis üyelerinin geçmiş kurban bayramını kutlayarak başladı : “Umudun bittiği yer de Türk'ün kudreti başlar. Sakarya Zaferi Türk gücünün şaha kalktığı yerdir.” Bayramı yine acı, zulüm için de esaret altın da geçiren Musul, Kerkük, Telafer, Tuzhurmatu ,Halep ve Türk dünyasında ki tüm soydaşlarıma, Arakan’da tüm dünyanın gözleri önün de katliama uğrayan din kardeşlerime huzurlarınızdan Yüce Türk Milletin en halisane temennilerini, dualarını ve desteklerini iletiyorum.” dedi.  
 
OKLAR ÜZERİMİZE YÖNELMİŞTİR
 
MHP Belediye Meclis Üyesi Özel konuşmasının devamın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sözlerinin dikkate alınması gerektiğini beyan ederek : “Suriye ve Irak'ın kuzeyinde tedavüle sürülen kirli pazarlıklar esasen Türkiye temalı, odaklıdır. Bütün dikkatler ülkemize çevrilmiştir. Oklar üzerimize yönelmiştir. Kuzey ırak Referandumu Türkiye için gerekirse savaş sebebi sayılmalıdır. Kandil, Sincar yok edilmelidir. Tahakkümün duvarlarını yıkmak, zalimin zulmünü gömmek, kötülüğün belini kırmak hepimizin mükellefiyetidir. Kerkük deyince gözleri yaşaran, Musul deyince heyecan duyan, Telafer, Tuzhurmatu sözleriyle coşan yiğit ve fedakar yürekler var bu ülkede.”  Sözleriyle tüm dünyaya açık ve net mesaj veren, Ülkücü hareketin lideri,  MHP genel başkanı umur görmüş, bilge devlet adamı Sayın Devlet Bahçeli’ nin bu tarihe ve geleceğe ışık tutan sözleri mutlaka özenle, itina ile dikkate alınmalıdır.” diye konuştu.
 
UMUDUN BİTTİĞİ YER DE TÜRK'ÜN KUDRETİ BAŞLAR
 
Özel sözlerine şu ifadeler ile son veri : “ Umudun bittiği yer de Türk'ün kudreti başlar. Sakarya Zaferi Türk gücünün şaha kalktığı yerdir. Biliyoruz ki şu salonda bulunan veya Türk Yurdunda yaşayan her birey, atalarının duyduğu coşku ve heyecanı, Sakarya Zaferinin dünya tarihine en uzun meydan muharebesi olarak mühür vurduğu bu toprakların evlatları olarak her an duymaktadır. Türkün büyük zaferinin, Türk yurdunun her köşesin de için de bulunduğumuz “ Büyük Sakarya Zaferi Haftası” olarak kutlanılarak öne alınması yönünde daha aktif çabalar ve girişimlerde bulunulmasına, her birimizin için öncelikli görevi olacağına inancımız tamdır. Huzurunuzda, Türk varlığının kurtuluşu ve Türk Devletinin kuruluş sebebi Büyük Sakarya Zaferi’ni; kahramanı Ata’larının izinde olmayı ülkü edinen, bu toprakların onurlu bir evladı olarak kutluyorum.” 
ANKARA POLATLI HABER MHP MECLİS KINAMA MAHİR ÖZEL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi