AK PARTİ’NİN VATANDAŞLA HEP İÇ İÇE SİYASETÇİSİ; SARIEROĞLU


AK PARTİ’NİN VATANDAŞLA HEP İÇ İÇE SİYASETÇİSİ; SARIEROĞLU

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, milletvekilliği döneminde olduğu gibi bakanlık görevinde de vatandaştan ve sahadan kopmadı.

AK PARTİ’NİN VATANDAŞLA HEP  İÇ İÇE SİYASETÇİSİ; SARIEROĞLU
Bu içerik 614 kez okundu.
 
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, milletvekilliği döneminde olduğu gibi bakanlık görevinde de vatandaştan ve sahadan kopmadı.
 
Ankara Bölge Milletvekili olduğu dönemde neredeyse adım atmadık ilçe bırakmayan Sarıeroğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevine geldiği günden bugüne kadar yine sadece bakanlık görevini ifa etmekle kalmıyor, aynı zamanda bir AK Parti vekili siyasetçi olarak da vatandaştan kopmadan Başkent Ankara’nın tüm ilçelerindeki sorunlara doğrudan eğiliyor. 
 
SAREROĞLU  SÜREKLİ VATANADAŞIN YANINDA
 
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu: “Milletvekilliğim döneminde olduğu gibi bakanlığım döneminde de sahalardan uzak olmayacağım, vatandaşlarımızla bir arada olacağım. İşçilerimizin, taşeronda çalışan kardeşlerimizin, esnaf, çiftçi, işveren ve memurlarımızın yoğun beklentilerine bir denge kuracağız” diye konuştu.Ankara'nın pek çok ilçesine ziyaret gerçekleştiren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, “Milletvekilliğim döneminde olduğu gibi bakanlığım döneminde de sahalardan uzak olmayacağım, vatandaşlarımızla bir arada olacağım. Türkiye için yolumuza güçlü bir şekilde devam edeceğiz" dedi. Bakanlığa gelmesiyle çok hızlı bir başlangıç yaptıklarını dile getiren Bakan Sarıeroğlu, toplu sözleşme sürecinden ve Polatlı'daki bir çalışma ziyaretinden bahsetti. Bala'ya ilk teşkilat ziyareti kapsamında geldiğini ifade eden Sarıeroğlu, Ankara'da 25 ilçeyi ziyaret edeceğini kaydetti.
O gece bir kez daha Ankara'nın milletvekili olduğum için gurur duydum “2 sene boyunca ülkemizin geçmiş olduğu süreçler, Ankara'da yaşanılan olaylar bizim teşkilatımızla olan gönül bağımızın artmasına vesile oldu" diyen Sarıeroğlu konuşmasına şu şekilde devam etti: “İki tane patlama yaşadık, çok fazla şehit cenazesi geldi, yaraları sarmak için var gücümüzle, teşkilatlarımızla birlikte elimizden gelen çabayı gösterdik. 2 tane seçim yaşadık, bir referandum yaşadık ve hain bir darbe girişimini, 15 Temmuz'da Ankaramızda teşkilatlarımızla, vatandaşlarımızla birlikte yaşadık. Rabbim bir daha öyle bir gece yaşatmasın. O gece bir kez daha Ankara'nın milletvekili olduğum için gurur duydum. Rabbim ülkemizin birliğini ve beraberliğini daim ettirsin. Zor bir coğrafyada içeride ve dışarıda büyük mücadeleler yaşadığımız bir dönemden geçiyoruz. Bu dönemde bizim en büyük avantajımız milletimizden aldığımız güç ve destek. Rabbim Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın da gücüne güç katsın. Dün Cumhurun seçtiği ilk Cumhurbaşkanı olarak 3'üncü yıl dönümünü hep beraber gördük, inşallah Allah ona daha nice yıllar hizmet etmeyi nasip etsin. Biz hizmete devam edeceğiz, ben milletvekilliğim döneminde olduğu gibi bakanlığım döneminde de sahalardan uzak olmayacağım, vatandaşlarımızla bir arada olacağım. Biliyorsunuz bana Ankara'da 'Kara Kız' dediler. İnşallah Türkiye'de de büyüklerimizin kızı, kardeşlerimizin ablası olmayı sağlayacak nitelikte iyi niyetle gönülden hizmetler yaparız" şeklinde konuştu.
 
" ÇÖZÜMLER KONUSUNDA  DA İRADEMİZİ ORTAYA KOYACAĞIZ"
 
Bakanlığın geniş bir sorumluluk alanı olduğunu, talep, beklenti ve ihtiyacın yüksek olduğunu ifade eden Sarıeroğlu, 80 milyon vatandaşın sorumluluğunu her şeyi ile üzerinde hissettiğini vurguladı. Sarıeroğlu, "İşçilerimizin, taşeronda çalışan kardeşlerimizin, esnaflarımızın, çiftçilerimizin, işverenlermizin, memurlarımızın yoğun beklentileri var, bu anlamda bir denge kuracağız. 80 milyon vatandaşımızın menfaatini dikkate alarak, talepler konusunda hassasiyet ve çözümler konusunda da irademizi ortaya koyacağız" diye konuştu.
ANKARA POLATLI HABER AK PARTİ JÜLİDE SARIEROĞLU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi