Uluslararası Çocuk Üniversitesinde Erken kayıt yaptırın İndirimden Yararlanın


Uluslararası Çocuk Üniversitesinde Erken kayıt yaptırın İndirimden Yararlanın

Amerikan Kültür Uluslararası Çocuk Üniversitesi için kayıtlarını almaya devam ediyor. Amerikan Kültür Eğitim kurumları uluslararası çocuk üniversitesinin temellerini attı, inşaatını yaptı yeni eğitim dönemine hazırladı.

Uluslararası Çocuk Üniversitesinde Erken kayıt yaptırın İndirimden Yararlanın
Bu içerik 314 kez okundu.
 
Çocuklarının geleceğini sağlam temellere dayanarak kurmak isteyenlerin tek adresi olmaya aday Polatlı Amerikan Kültür Eğitim Kurumları Uluslararası Çocuk Üniversitesi 2017-2018 eğitim öğretim döneminde 2-6 yaş grubu çocuklara eğitim vermeye başlayacak.
 
Uluslararası akreditasyonları tamamlanmış bir şekilde eğitime başlayacak olan okulda öğrenciler mezun olduklarında uluslararası geçerliliği olan sertifikalarını alacaklar. Gelecek yıllarda uluslararası okul kimliğine sahip ilkokul ve ortaokul projelerinin hayat geçeceğini dile getiren Amerikan Kültür Eğitim Kurumları Yetkilisi Fuat Turgut: “Velilerin çocukların çocuk üniversitesinden mezun olduktan sonra eğitimlerine devam edebileceği aynı statüde okul olup olmayacağına dair akıllarında soru işaretleri var bu konuyla ilgili tereddüt yaşanmasına gerek yok çünkü önümüzdeki yıllarda da ilkokul ortaokul projemizi hayata geçireceğiz.” dedi.
 
BAYRAMDAN ÖNCE KAYIT YAPTIRIN FIRSATI KAÇIRMAYIN
 
Uluslararası çocuk üniversitesi için ön kayıtların başladığını ve ön kayıt yaptıran velilerin önemli bir indirimden yararlanacağını dile getiren Polatlı Amerikan Kültür Eğitim Kurumları yetkilisi Fuat Turgut : “ Çocuğunu geleceğe sağlam ve dolu bir şekilde hazırlamak isteyen velilerin tercih edeceği çocuk üniversitesinde eğitimlerimiz yeni eğitim öğretim döneminde başlayacak. Alışılanın dışında bir eğitim sistemi ile çocuğu geleceğe dolu bir şekilde hazırlamaya garanti veriyoruz. Öğrenci Kabul Sistemi (OKG) ile görüşme yapıp okulumuz hakkında bilgi almak isteyen aileler bizlerle 0312 622 15 15 numaralı telefondan ulaşabilirler.” dedi ve kurban bayramı öncesi kayıt yaptıran velilerin 2 bin lira kar elde edeceğini de sözlerine ekledi. Turgut : “ 48-66 ay arası öğrencilere devlet özel okul teşvik parası ödüyor. Destekten yararlanmak isteyen velilere okul üzerinden veya bize gelerek özel okul desteğine başvuruda bulunabilirler bunun için ön koşul öğrencinin bir devlet okuluna veya özel okula ön kayıt yaptırmış olması gerekiyor. Onun dışından bayram öncesi biz velilerimize açılışa özel büyük kolaylıklar sağlamayı da hedefliyoruz. Bayram öncesi kayıt yaptıranlar için belirlediğimiz fiyat tam gün eğitim de 8 bin 500 lira olurken bayram sonrası kayıt yaptıranlar için fiyat tarifemiz 10 bin 500 lira olacak. Devlet desteği başvurusunda yararlanan veliler ise bizim yaptığımız indirimden hariç 3 bin 60 lira daha destek alıyor.” dedi.  
ERKEN KAYITTA ÖNEMLİ İNDİRİM
 
Kurtuluş Mahallesi Adalet Sokak No 23, 13 Eylül Ortaokulu yanında eğitim öğretim başlayacak olan okul hakkında bilgi veren Turgut : “ Okulumuzda eğitim programlarımız psikolog nezaretinde hazırlanacak ve rehberlik hizmetleri verilecek. Kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra dil eğitimleri de verilecek. Çocuklara eğitim sürecinde İngilizce, Almanca ve Fransızca öğrenecek. Dil eğitimlerinden ziyade okulumuzda drama, müzik, dans, satranç, sanat, diksiyon eğitimleri sayesinde kişisel gelişimlerine katkı sunacak eğitimler alacak. Derslerimiz anaokulu ve yardımcı öğretmenlerin dışında branş öğretmeleri tarafından verilecek. Yani müzik dersi müzik öğretmeni tarafından verilecek mesela. Öğrencilere uygulayacağımız mühendis çocuklar projesi sayesinde çocukların bilimsel yönlerini geliştirilecek. Okullarımıza eğitim dönemi başlamadan kayıt yaptıranlar önemli indirimlerden faydalanabilecek. Özel okul desteğine hak kazanan veliler çocuklarını inanılmaz indirimler sayesinde kayıt yaptırmış olacak. ” şeklinde konuştu.
 
TAM GÜN EĞİTİM
 
Ön kayıt sürecinde olan uluslararası çocuk üniversitesinin eğitimi hakkında önemli aktarımlarda bulunan Turgut: “  Tam gün eğitim verilecek olan kurumda 3-6 yaş grubu çocuklar mezun olduktan sonra onaylanmış sertifikasyon ile dil pasaportlarına sahip olacak. Kişisel gelişiminin önemli bir payını alan, dil konusunda yaşıtlarından çok daha avantaj sahibi olan, bilimsel yönünü kullanmasını bilen çocuklar yetişmiş olacak.  Okulumuz hakkında bilgi almak için velilerimiz bizimle irtibata geçebilir. “ diye konuştu.
ANKARA POLATLI HABER AMERİKAN KÜLTÜR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi