İlahiyat Fakültesinde MYO Öğrencileri Eğitim Görecek


İlahiyat Fakültesinde MYO Öğrencileri Eğitim Görecek

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya bu yıl İlahiyat Fakültesi’nin fakülte olarak eğitime başlamayacağını kamuoyu ile paylaştı.

İlahiyat Fakültesinde MYO Öğrencileri Eğitim Görecek
Bu içerik 587 kez okundu.
 
2017-2018 yılı eğitim öğretim sürecinde eğitime başlaması ilan edilen İlahiyat Fakültesinin bu yılda eğitime başlamayacağı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından yapılan basın açıklamasında kamuoyu ile paylaşıldı.
 
Başkan Yıldızkaya açıklamasında bu yıl İlahiyat Fakültesi binasında Polatlı Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin eğitime başlayacağı bilgilisini paylaştı.
 
İLAHİYAT FAKÜLTESİ ÖNÜMÜZDEKİ YIL EĞİTİME BAŞLAYACAK
 
“Önümüzdeki yıl da İlahiyat Fakültemiz de 150 civarında öğrenci alacak” diyerek İlahiyat Fakültesinin 2018-2019 yılından itibaren eğitim faaliyetlerine başlayacağını dile getiren Başkan Yıldızkaya: “ İlahiyat Fakültesi İnşaatını tamamladık. Bitirdik. Allah nasip ederse 18 Eylül Pazartesi günü ilahiyat fakültesi binasında bin 100 öğrencili 80 100 akademisyeni olan 30 civarında da idari personeli olan Polatlı Meslek Yüksek Okulu açılıyor. Hacettepe’nin çekildiğini biliyorsunuz. Bunun üniversiteler arası bir protokol ile yapıldığını Gazi’nin buraya yüklendiği söylemiştik. Geçen kış Hacettepe burayı boşalttı ama bugün bin 100 öğrencili meslek yüksekokulumuz Polatlı’ya geliyor. Bayram tatil dinlemeden çalışacağız. Önümüzdeki yıl da İlahiyat Fakültemiz de 150 civarında öğrenci alacak. Bu ciddi bir adımdır. Ben üniversitenin şehre değer katacağını hem ekonomik hem sosyal he de kültürel anlamda şehrin çehresini değiştireceğine inanıyorum.” dedi.
ANKARA POLATLI HABER İLAHİYAT FAKÜLTESİ MYO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi