Bir Fidan'da Sen Dik Bir Çocuğumuzu'da Sen Okut


Bir Fidan'da Sen Dik Bir Çocuğumuzu'da Sen Okut

Polatlı Haymanalılar Derneği, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında da burs vermeye devam edeceklerini açıkladı.

Bir Fidan'da Sen Dik Bir Çocuğumuzu'da Sen Okut
Bu içerik 234 kez okundu.

 

Polatlı Haymanalılar Derneği,  2017-2018 eğitim ve öğretim yılında da burs vermeye devam edeceklerini açıkladı.

Her sene düzenli olarak birçok öğrenciye burs desteği sağlayan Polatlı Haymanalılar Derneği (POHADER), 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında da burs vermeye devam ediyor.  Polatlı Haymanalılar Derneği Başkanı Bilal Üstün tarafından yapılan yazılı açıklama da, "öncelikle 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında Üniversiteyi kazanan tüm gençlerimizi tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.

2012 yılından beri dernek olarak okuyan her gencimizin yanında olacağımızı ve bunun ile ilgili hayırseverlerimizin desteğiyle okuyan öğrencilerimize her sene düzenli olarak verdiğimiz bursları bu yılda devam ettireceğiz." dedi.

KIZ ÖĞRENCİLER ÖNCELİKLİ OLACAK

Başkan Üstün, burs konusunda öncelik kız öğrencilerin olacağını söyledi. Üstün: “Geleceğin anneleri eğitimli olsunlar ki gelecek olan nesili yetiştirebilsinler. Şuanda bursu hala devam eden 17 öğrencimiz ve mezun olan 14 öğrencimiz ile birlikte gecen yıl burs'unu iptal ettiğimiz 4 öğrencilerimizin de eksildiğini göz önüne alırsak 18 öğrencimizin bizden bu yıl ödeme alamayacakları bir anlamda yeni başvuru yapacak öğrencilerimiz için şans. Biz geri ödemeli hiç bir burs vermedik ve vermeyeceğiz. Buradan tüm hayırseverlere sesleniyorum. Ülke eğitimine katkıda bulunma adına sizlere ihtiyacımız var. Bizler burada aracı görevini görüyoruz. Bizim burs konusunda bir diğer prosedürümüz hayırseverlere öğrencinin hesap numarasını veriyor ve hayırseverlerimiz öğrencilerin hesabına burslarını yatırıyor. Bu anlamda bizim para ile işimiz kalmıyor direk öğrenci ve hayırsever diyaloğa geçiyor. Gerçekten ihtiyaç sahibi aileleri tespit ederek, onların okuyan yavrularının eğitiminde destek olmaya devam edeceğimizi tekrar kamuoyuna deklare ediyor. Ve bu anlamda hayırseverlerimizin bize ulaşmasını rica ediyorum."dedi.

ANKARA POLATLI HABER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi