Bilardo Takımı Karabük’te 1. Lig’e Çıkmak İçin Mücadele Edecek


Bilardo Takımı Karabük’te 1. Lig’e Çıkmak İçin Mücadele Edecek

Polatlı Belediyesi Bilardo takımı 12 (on iki) sporcusu ile Karabük'te düzenlenen Özel Bölgesel liglere katılmak üzere yarın yola çıkıyor.

Bilardo Takımı Karabük’te 1. Lig’e Çıkmak İçin Mücadele Edecek
Bu içerik 248 kez okundu.

 

Türkiye Bilardo Federasyonu 1. ligine çıkmak için mücadele eden Polatlı Belediyespor Bilardo takımı Karabük'te düzenlenen Orta Anadolu ve Batı Karadeniz Bölgesinde 7 ilden Bilardo takımlarının katıldığı turnuvaya katılmak için çalışmalarını tamamladı."

2015 yılında kurulan ve halen Türkiye ve halen Türkiye Bilardo Federasyonu 2. ligde yer alan Polatlı Belediyesi Bilardo takımı 12 (on iki) sporcusu ile Karabük'te düzenlenen Özel Bölgesel liglere katılmak üzere yarın yola çıkıyor. Polatlı Belediyespor sporun her dalında yürüttüğü çalışmalarla yaz döneminde de faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor. Polatlı Belediye Spor Kulübü yönetim kurulu, sezon öncesi değerlendirme toplantısını önceki gün Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesisleri toplantı salonunda gerçekleştirdi. Hentbol branşının ağırlıklı görüşüldüğü bu toplantıda Kulüp Başkanı İsa Şengül ve yönetim kurulu üyeleri Metin Tulgay, Sevim Çiçek Yıldız, Aydıner Evirgen, Ertuğrul Kömez, Mustafa Çinioğlu ve İbrahim Atak yer aldı.

KİMSE SÜRPRİZ OLARAK DEĞERLENDİRMESİN

Yapılan transferler ile başarıyı yakalayacaklarına inandığını belirten Şengül, ligdeki ilk yılları olmasına rağmen hedeflerinin üst sıralarda ligi bitirmek olduğunu söyledi. Polatlılı Sporseverlere maç seyri yüksek karşılaşmalar izleteceklerini belirten Şengül, Türkiye Şampiyonluğu, Türkiye Kupası ya da Avrupa Kupalarına katılmamızı kimse sürpriz olarak değerlendirmesin açıklamasında bulundu. Polatlı Belediyespor Bilardo takımı 25 lisanslı sporcusu ile iki yıldır resmi tüm organizasyonlara katıldı. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya'nın spor faaliyetlerine verdiği özel değer tüm spor dallarında başarıyı da beraberinde getirecek. Futbol ve Hentbol dallarında elde edilen Bölgesel ve Türkiye çapında başarılar Polatlı isminin tüm ülkede daha iyi duyulmasını sağladı. Şengül; "Belediyespor Kulübü olarak sporun her dalında faaliyet göstermeyi hedefliyoruz." Polatlı Belediyespor Başkanı İsa Şengül;  "Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya'nın direktifleri doğrultusunda İlçede düzenlediğimiz spor etkinlikleri ve turnuvalar ile resmi liglerde faaliyet gösteren takımlarımız ve bu yılda açtığımız yaz okulları ile 7den 70şe tüm sporseverlere ve özellikle gençlerimize Polatlı Belediyespor olarak spor olanağı sağlamaktan gururluyuz. Polatlı Belediyespor olarak İlçemizin adını her spor dalında faaliyet göstererek duyurmayı hedefliyoruz. Polatlı Belediyespor; Bilardo dalında iki yıldır faaliyet gösteriyor. Bu yıl ayrıca geçen yılda yaptığımız Polatlı İlçe spor Müdürlüğü ile ortak organizasyon ile Ahmet Kaynak Gençler Amerikan Bilardo Turnuvasını yapıyoruz. Hedefimiz gençlerimizin boş zamanlarını yaz döneminde olumlu spor faaliyetleri ile doldurmak. Bilardo takımımıza Karabük’te yapılacak Özel Bölge lig müsabakalarında başarılar diliyorum.

IŞIK; PERFORMANSIMIZ ÇOK YÜKSELDİ

Polatlı Belediyespor Bilardo takımı Antrenörü Türkiye Bilardo Federasyonu 2. Kademe Antrenör Mehmet Işık; “İki yıldır ciddi bir antrenman programı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Polatlı olarak önce Ankara İl düzeyinde mücadele edecek performansa ulaştık. Artık Türkiye'de Polatlı'nın adını temsil edecek düzeye çıktığımızı ifade edebiliriz. Yaptığımız müsabakaların sonucu ne olursa olsun Polatlı Belediyespor olarak sporcularımızın disiplini, ahlakı ve örnek davranışları ile iyi bir isime sahip olduk. Geçen ay Karabük Bilardo İl Temsilcisi Sadık Küçükzoroğlu tarafından Karabük’te yapılan Bölgesel Özel Bilardo Lig müsabakalarına davet edildik. Bu lige Düzce, Karabük, Bolu, Zonguldak, Bartın, Kastamonu İllerinden biz de dahil 16 takım katılıyor. 9 Temmuz Pazar günü  yaklaşık tam gün sürecek bu ligte, 2018 Bilardo ligi Yükselme maçları öncesi, son taktik ve teknik çalışmaları denemek için yer alacağız. Takımımıza başarılar diliyor, bu vesile ile bize her türlü desteği veren Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya ve Kulüp Başkanı İsa Şengül'e teşekkür ediyoruz." dedi.

 

ANKARA POLATLI HABER BİLARDO KARABÜK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi