Polatlı Ticaret Odası'ndan Üyelerine Bir Jest Daha


Polatlı Ticaret Odası'ndan Üyelerine Bir Jest Daha

Polatlı Ticaret Odası üyelerine yönelik indirim protokolleri imzalamaya devam ediyor.

Polatlı Ticaret Odası'ndan Üyelerine Bir Jest Daha
Bu içerik 423 kez okundu.

 

Daha önce otuza yakın firmayla protokol imzalayan Polatlı Ticaret Odası bu protokoller ile üyelerine avantajlı indirimler sunuyor.  Özel Çözüm ve Analiz Eğitim Kurumlarıyla protokol imzalayan Polatlı Ticaret Odası, üyelerinin protokol ile bu kurumda %15 indirimli faydalanmasını sağlayacak. Protokol, Polatlı Ticaret Odası üyeleri, çalışanları ve bu kişilerin birinci derece yakınlarını kapsıyor.

SADECE BELGE VEREN BİR KURUM OLMAKTAN ÇIKIP,  HER KONUDA BİLGİ VE DANIŞMANLIK VEREN BİR KURUM OLDUK

İmzalan Protokol sonrası açıklama yapan Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya; ''Yapmış olduğumuz onlarca protokol ile üyelerimize daha iyi hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bu protokoller hem üye kimlik kartlarının işlevliğini artırıyor hem de üyelerimize her alanda avantaj sağlıyoruz. Ticaret odamızı sadece belge verilen bir kurum olmaktan çıkarıp, her konuda bilgi ve danışmanlık veren bir konuma getirdik. Eğitim konusuna çok önem veriyoruz. İmzaladığımız bu protokol ile de üyelerimizin ve yakınlarının uzman kişilerce eğitim almasında bir katkımızın olmasını istiyoruz. Özel Çözüm ve Analiz Eğitim Kurumları ile anlaşmamız sonucu üyelerimiz ve üyelerimizin birinci derece yakınları %15 indirimli olarak kayıt olabilecekler. '' dedi.

SAKARYA, HER DAİM ÜYELERİMİZİN YANINDAYIZ

Sakarya; ''Eğitim bizim için olmazsa olmazımız. Üyelerimize yönelik sürekli eğitim ve seminerler düzenliyoruz. Bu eğitimler ile üyelerimiz kurumsallaşma yolunda hızla ilerliyor. Hibe programları eğitimleri ile ilçemizden birçok üyemiz bu hibe programlarına başvurdu ve hibe aldı. Bizler her konuda her daim üyelerimizin yanındayız. Her zaman sizlerle daha ileriye sloganıyla çıktığımız bu yolda her geçen gün hizmet kalitemizi bir üst seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz.'' dedi. Özel Çözüm ve Analiz Eğitim Kurumu yetkilisi Recep Tamir ise; '' Polatlı Ticaret Odası'na ve başkan Sakarya'ya teşekkür ederiz. Polatlı Ticaret Odası üyelerine hizmet etmek bizim için büyük bir onurdur.'' şeklinde konuştu.

 
ANKARA POLATLI HABER POLATLITİCARET ODASI ULVİ SAKARYA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi