MEZAİM KİRAZ KOLEJİ YİNE ZİRVEDE


MEZAİM KİRAZ KOLEJİ YİNE ZİRVEDE

Geçtiğimiz hafta açıklanan LYS de Polatlıda gelenek bozulmadı.%95 başarı oranıyla Mezaim Kiraz Eğitim Kurumları başarının 10 yıllık adresi olmaya devam etti.

MEZAİM KİRAZ KOLEJİ YİNE ZİRVEDE
Bu içerik 1235 kez okundu.
 
 
Bu konuyla ilgili konuştuğumuz okul kurucusu Mezaim Kiraz ;YGS sonuçlarında Polatlı 1-2-3. olan öğrencileriz LYS de ülkemizin en gözde okullarına ve bölümlerine yerleştiler.D.Hakan Temel Hacettepe Tıp;B.Mert seven Cerrahpaşa Tıp; Çağrı Aksoy ODTÜ Elektirik Elektronik Mühendisliğine  gitmiş toplamda 6 Tıp 4 Diş 6 Hukuk 15 Sağlık 50 Mühendislik 25 öğretmenlik 95 çeşitli bölümlerle %95 yerleştirme oranı yakalanmıştır dedi. 
 
KAYA: HİÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR
 
Okul Müdürü Onur Kaya, “Sınav yorum ve muhakeme gücünü kullanma, mantık ve akıl yürütme ilkelerine başvurma sistematiğidir. Bilgi bu sınavın en önemli gereksinimidir okulumuzda  alanında deneyimli ve kariyer sahibi bir öğretmen kadrosuyla çalışan öğrencilerin başarısı kaçınılmaz Okuduğunu anlama, problem çözme gibi beceriler elbette bu sınavda da fazlasıyla sorgulanıyor. Zaman sınırı sınavı bir psikolojik savaş haline getirmekte bu konuyla ilgili deneyimli bir rehberlik servisi kişiye özgü psikolojik destek verip eğitim koçluğu yapmıştır. Hiçbir başarı tesadüf değildir bu yolda öğrencilerimiz gece 10 çalışması, 100 den fazla deneme sınavı, birebir etüt,rehberlik hizmeti, disiplinli bir çalışma ortamı bu başarının kaynağı olmuştur. Emeği geçen öğretmen, veli ve öğrencilerimize teşekkür ederiz” dedi.
ANKARA POLATLI HABER MENZAİM KİRAZ KOLEJ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI