Bahadır Sezer Başkan Adaylığını Açıkladı


Bahadır Sezer Başkan Adaylığını Açıkladı

Emlakçılar Odasının ocak veya şubat ayında yapılması tahmin edilen genel kurulunda başkanlık koltuğuna aday olduğunu açıklayan Bahadır Sezer genç ve dinamik bir yönetim kadrosu ile odayı daha aktif bir duruma kavuşturmayı hedeflediklerini söyledi.

Bahadır Sezer Başkan Adaylığını Açıkladı
Bu içerik 1035 kez okundu.
 
 
Emlakçılar Odasının ocak veya şubat ayında yapılması tahmin edilen genel kurulunda başkanlık koltuğuna aday olduğunu açıklayan Bahadır Sezer genç ve dinamik bir yönetim kadrosu ile odayı daha aktif bir duruma kavuşturmayı hedeflediklerini söyledi.
 
Polatlı’da uzun yıllardan bu yana emlakçılık sektörünün temsilcileri arasında yer alan Sezer Emlak’ın sahibi Bahadır Sezer Polatlı Emlakçılar ve Taşıyıcılar Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Genç ve dinamik bir kadronun oda yönetimi için elzem olduğunun altını çizen Sezer; odanın aktif bir konuma geçmesi için yapılması gereken projelerden bahsetti.
 
BU BAYRAK YARIŞINDA BİZDE VARIZ
 
Bahadır Sezer Polatlı Emlakçılar Odasının eksiklerinin giderilmesi için yapılaması gerekenlere dair yaptıkları fizibilite çalışmaları hakkında : “ 10 yıldan beri faaliyet göstermiş olduğum Polatlı emlakçılar odasında gerek emlakçılarımızdan gelen talep gerek çevremizdeki insanlardan almış olduğumuz tepki, gerekse de mevcut oda yönetimindeki tecrübelerimiz doğrultusunda görmüş olduğumuz eksiklikler ve almış olduğumuz tecrübelerden dolayı almış olduğumuz tecrübelerden dolayı 2018 yılı içerisinde yapılacak olan başkanlık seçiminde adaylığımı açıklıyorum. Bu bayrak yarışında bizde varız. ” şeklinde konuştu ve bu güne kadar yönetimde emeği olanlara: “ Geçmiş yıllarda odamıza başkanlık yapan büyüklerimize, meslektaşlarımıza, odamızı bu günlere taşıdıkları için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kendilerinin Polatlı emlakçılar odasına yaptıkları hizmetlerin unutulmayacağını dile getiriyorum.” dedi.  
 
AKTİF OLMAYI SİSTEM OLARAK KENDİMİZE HEDEF BELİRLEDİK
 
Odanın daha aktif ve dinamik bir hale gelmesi için yapılması gereken çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Sezer şu ifadelere yer verdi : “ Başkanlığa seçildiğimiz taktirde odanın faaliyetlerini artırmak için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Daha aktif, daha faal, daha genç bir kadro ile gerek emlakçılar gerek sivil toplum kuruluşları arasında, belediye ile tapu dairesi ile olan ilişkilerimizi üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda yapılması gereken ne varsa fazlasıyla yapabileceğimizi. Yapılacak seçimlerde kendimize yol olarak, aktif olmayı sistem olarak belirlemiş gençliğimizin vermiş olduğu enerji ile daha fazlasını yapacağımıza inandığımız söylüyoruz. Yönetim kurulu üyelerimizin kimler olacağı ile ilgili önümüzdeki günlerde bir açıklamada bulunacağız.”
 
ÜYELERİMİZİN DAHA UCUZ MALİYETLERLE İLAN VERMESİ SAĞLAYACAĞIZ
 
Emlakçılar odası başkanlığa seçilmesi halinde hayata geçireceği projeler hakkında özet bilgi veren Sezer: “ Bizim Polatlı emlakçılar sitesi adında bir web sitemiz var bunu daha aktif hale getirip burada üyelerimizin ilan yayınlamasını portföylerini geliştirmesini ve sitemizin daha aktif hale gelmesini sağlayabiliriz. Hepimiz kurumsal firmalar ilanlarımızın yayınlanması için büyük meblağlar ödüyoruz. Bu meblağları kısıtlayarak hem Polatlı’nın parasının Polatlı’da kalmasını hem web sitemizin daha aktif hale gelmesini hem de Polatlı’mızın daha uygun fiyatlara müşterilerine hitap etmesini sağlayabiliriz.” diye konuştu.
 
ODAMIZIN YERİNİ BİLMEYEN ÇOK ÜYEMİZ VAR
 
Polatlı Emlakçılar Odasının mevcut durumunun çok ötesinde bir konuma sahip olabilmesinin yollarını anlatan Sezer: “ Onun dışında Polatlı’da birçok harita mühendislik büroları var lakin bizim emlakçılar odası olarak anlaşmış olduğumuz bir harita mühendislik odası yok hepimiz ayrı ayrı harita mühendislik firmaları ile işlemlerimizi devam ettiriyoruz. Bunun yerine bir mühendislik firması ile anlaşıp işlemlerimiz daha uygun fiyatlarla yapabiliriz.  Bizim odamıza ait bir ofisimiz var ancak bizim üyelerimizden emlakçılar odasının yerini bilmeyen içerisine gelip bir bardak çay içemeyen üyelerimiz var. Bizim bu konuyu aşmak başlıca hedeflerimiz arasında.” dedi.
ANKARA POLATLI HABER BAHADIR SEZER EMLAK BAŞKAN ADAY
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI