1926 Polatlı Belediyesspor Yeni Sezon Hazırlığında


1926 Polatlı Belediyesspor Yeni Sezon Hazırlığında

İlçeye spor anlamında geçen yıl büyük başarılar yaşatan 1926 Polatlı Belediyesi futbol takımı sezon hazırlıklarını Polatlı şehir stadında yoğun bir şekilde sürdürüyor.

1926 Polatlı Belediyesspor  Yeni Sezon Hazırlığında
Bu içerik 364 kez okundu.
 
 
Takım yönetimi futbolcuları antrenman esnasında ziyaret ederek çalışmaları izledi.
 
Takım transfer döneminde Ankara'da isim yapmış birçok futbolcuyu kadroya dahil ederek 2018 yılında da başarılara imza atmak için güçlendirme yapmıştı. Kurban Bayramı sonrası Bolu kampına gidecek 1926 Polatlı Belediyespor takımı bu sezon maçlarını Şehir stadyumunda oynayacak.
 
AMACIMIZ POLATLI’NIN ADINI BAŞARI İLE DUYURMAK
 
5 Eylülde 10 günlük kamp yolculuğuna çıkacak gidecek 1926 Polatlı Belediyespor Bolu’da ki hazırlık kampının ardından 23 Eylülde ilk lig maçını yapacak. Takımın hazırlık süreci ve yeni sezon hazırlıkları ile ilgili açıklama yapan 1926 Polatlı Belediye Spor Kulüp Başkanı Hüdaverdi Yavaş: “ takımımız yeni sezona bomba gibi hazırlamak için elimizden gelen tüm gayreti ve özveriyi yönetimimle birlikte gösteriyoruz. Yeni sezonda Bal Ligi ayarında bir takım oluşturabilmek ve Polatlı’nın adını başarı ile duyurabilmek için yeni transferler yaptık.  Yaklaşık 15 yeni isimi takıma transfer ettik ve neredeyse yeni bir takım oluşturduk. Transferlerimiz arasında çok önemli futbolcular, başarılı isimler var. Şahsım ve yönetimimin tek bir amacı var o da Polatlı’nın adını başarı tablolarına kazıtmak. Biz istiyoruz ki Polatlı’nın başarılı futbol takımı Polatlı’nın adını Türkiye’ye duyursun. “ diye konuştu. 
ANKARA POLATLI HABER 1926 POLATLI BELEDİYESPOR YENİ SEZON
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim