İlçe Teşkilatı Yarın Kongre İçin Toplanacak


İlçe Teşkilatı Yarın Kongre İçin Toplanacak

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı yarın kongre yapacak. Siyasi partilerin kongre sürecine MHP giriş yaptı. 12. Olağan kongresi ile teşkilat yapılanmasını belirleyecek olan MHP İlçe teşkilatı sürpriz bir aday olmaz ise iki isimle kongreye gidecek.

İlçe Teşkilatı Yarın Kongre İçin Toplanacak
Bu içerik 723 kez okundu.

 

Siyasi Parti teşkilatları yapacakları kongreler ile yenilenmeye gidiyor. İlçede kongre süreci Milliyetçi Hareket Partisinin kongresi ile başlıyor. 17 Temmuzda MHP Eski İlçe Başkanı Gürsel Bilgiç’in görevden alınması ile 18 Temmuzda MHP genel merkez tarafından görevlendirme ile ilçe teşkilat başkanlığı görevine başlayan Uğur Güngör ile kongreye giden teşkilat başkanlığına aday bir diğer isimde İş Adamı İhsan Öz olacak.

İŞ ADAMI ÖZ NİSAN AYINDA ADAYLIĞINI AÇIKLAMIŞTI

İş adamı İhsan Öz 28 Nisan tarihinde MHP ilçe başkanlığının yapılacak kongresinde başkanlık koltuğuna adaylığını yaptığı basın toplantısı ile kamuoyuna duyurmuştu. MHP İlçe teşkilatının 12. Olağan Kongresi 13 Ağustos Pazar (yarın) saat 10.00 da 13 Eylül Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.

BAŞKAN GÜNGÖR’DEN MHP TOYUNA DAVET 

MHP İlçe Başkanı Uğur Güngör 13 Ağustos Pazar günü yapılacak olağan kongreye vatandaşları davet etti ve: “MHP genel merkezinin belirlediği takvim gereği 13 Ağustos 2017 Pazar tarihinde kongremizi gerçekleştireceğiz. Çalışmalarımızı daha iyi şekilde devam ettirebilmek için bu kongrede adayım. 13 Ağustos Pazar günü Polatlı Belediye Kültür Merkezinde yapılacak olan kongremizde; MHP’nin toyuna tüm hemşerilerimizi, delegelerimizi ve partililerimizi davet ediyorum” dedi. 

ANKARA POLATLI HABER MHP İLÇE TEŞKİLATI KONGRE 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim