HATALI PARK DOLMUŞLARIN DURAĞA GİRMESİNE ENGEL!


HATALI PARK DOLMUŞLARIN DURAĞA GİRMESİNE ENGEL!

Polatlı şehir içi yolcu ulaşımını sağlayan dolmuşlar, şimdilerde araçların duraklara ve durak ceplerine pervasızca park etmeleri sonucu neredeyse duraklara giremez oldu.

HATALI PARK DOLMUŞLARIN  DURAĞA GİRMESİNE ENGEL!
Bu içerik 384 kez okundu.
 
 
Özellikle Eti Caddesi bankalar durağı olarak kabul edilen durak cebi, Çarşı Camii merkez durak cebi ve Cumhuriyet Meydanı durağına park eden araçlar sebebiyle dolmuşlar duraklara giremiyor ya da uzun sıralar oluşturarak yolcuların dolmuşa binmesinde sıkıntı yaşanıyor.
 
DOLMUŞCULAR DUBA VE LEVHA İSTİYOR
 
Günde yaklaşık 10 bin yolcunun taşındığı şehir içi ulaşımını sağlayan dolmuşların en büyük sıkıntılarından bir tanesi olan durak ve durak ceplerine park eden araçlar. Bu araçların ceplere park etmesinin önlenmesi için dolmuş esnafı bu durak ve ceplere duba ve işaret levhası yerleştirilmesini istiyor. Ancak burada da bürokrasi engeli karşılarına çıkıyor. Polatlı'da ulaşım hizmeti Büyükşehir Belediyesi UKOME'ye bağlı ancak duraklar ise Polatlı Belediyesi'nin yetkisinde. İşte bu noktada arada kalın dolmuşçu esnafı bu sorunun giderilmesi konusunda yetkililerden destek bekliyor.
ANKARA POLATLI HABER ETİ CADDESİ DOLMUŞ DURAĞI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer  İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor