Kartaltepe AVM’nin Lansmanı Yapıldı


Kartaltepe AVM’nin Lansmanı Yapıldı

Yerel basına Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin tanıtımı yapıldı. Hafta sonu düzenlenen toplantıda yaşam merkezine dair her şey MSB grup yapı yetkilisi Mehmet Bakşi tarafından teker teker anlatıldı.

Kartaltepe AVM’nin Lansmanı Yapıldı
Bu içerik 1510 kez okundu.
 
Bakşi’nin açıklamaları arasında en göze çarpan detay yerel esnafın gerekli prosedürleri uyguladığı taktirde kendi markası ile avmde yer bulabileceği meselesi oldu.
 
Polatlı Belediyesi’nin en büyük projesi Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezinin lansman toplantısı basın mensupları ile yapıldı. MSB grup yapı yetkilileri ile basın mensuplarının bir araya geldiği tanıtım toplantısında 40 bin 682 metrekare içerisinde yürüyüş yolları hariç 20 bin metrekare civarında peyzaj alanı ve 1 kat kapalı otopark olmak üzere 4 kattan oluşan her kat 8 bin metrekare toplam 25 bin metrekare civarında teras alanlarıyla Polatlı’nın en büyük projesi olan alış veriş ve yaşam merkezine dair bütün detaylar hakkında önemli aktarımlarda bulundular.
 
İLK TERCİHİMİZ POLATLI ESNAFI
 
2018 yılı eylül ayından bitirilmesi planlanan Kartaltepe alışveriş ve yaşam merkezi hakkında özellikle Polatlılı esnafı ilgilendiren paylaşımlarda bulunan MSB Grup Yapı yetkilisi Mehmet Bakşi: “ Bizim buradaki hedefimiz Polatlı halkı ve Polatlı esnafı ile bütünleşmek. Avm inşaatımıza 10’uncu ayda start veriyoruz. 
2018’in 9 ayında da avmmizi Polatlıların hizmetine sunacağız. Bizim buradaki ilk tercihimiz Polatlı esnafı ve Polatlı halkı olacak. Markasını oluşturup kendisini hazır hisseden esnafımız her zaman gelebilir. İhale süreci bittikten sonra belediye başkanımız bize ‘ sizden bir isteğim var o da paranız Polatlı’da kalsın Polatlı esnafı Polatlı halkı size cevap verebiliyorsa sizin de ilk tercihini Polatlı esnafı olsun’ dedi bizde bunu bir emir olarak algıladı. Projemizde 65 adet iş yeri bulunmaktadır. 2019’un 4’üncü ayında konutları bitirip teslim etmiş olacağız ve 2018’in 9’uncu ayında da Avm’yi açmış olacağız. ”diye konuştu.
 
POLATLI ESNAFI AVM’DE İKİ ŞEKİLDE YER ALABİLECEK
 
Polatlı esnafının avmde kendine yer bulabilmesi için iki seçenek var birincisi büyük markaların şubesi olmayı kabul etmek ikincisi de markalaşmış bir imaj olmak. Konuyla ilgili detay bilgi veren Bakşi:”  “ AVM’lerde görülmüş olan markaların yüzde 80’i burada olacak. Polatlı esnafından büyük markaların temsilciliğini yapmak isteyenlere önceliğimiz olacak. Polatlı esnafından da markalaşmış olup belirli prosedürleri karşılayan esnaflar da orada yer alabilecek bununla ilgili bir sorunda yok.” şeklinde konuştu.
 
BÖYLE BİR YER ÇOK İYİ ORGANİZE EDİLDİĞİ TAKTİRDE POLATLI ESNAFI KAZANACAK
 
Eskişehir Ankara güzergâhında durak noktası olmadığını bu konu daha Polatlı’ya yapılacak avmnin avantaj sahibi olacağını beyan eden Bakşi:”  Eskişehir Ankara güzergahında yolculuk yapanlar Polatlı’yı bir kasaba gibi görüyor Ankara’ya kadar durmadan yolculuk yapıyorlardı. Şimdi bu proje ile bu şeklide düşünen insanlar Polatlı’da duracak. Projede restoran fastfood işletmelerin 7/24 açık olması sağlanacak. İnsanları burada durdurmak için her şeyi yapacağız. Eskişehir ve Bursa’dan yola çıktığınızda Sivrihisar’da duracak bir yer yok. İzmir’den yola çıktıktan sonra Afyonkarahisar’dan sonra duracak bir yer yok. Ayrıca Ankara Polatlı’dan sonra 70 kilometre. Böyle bir yer çok iyi organize edildiği taktirde Polatlı esnafı kazanacaktır. “ dedi.
ANKARA POLATLI HABER KARTALTEPE AVM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim