Belediye İkinci Kez Toplandı


Belediye İkinci Kez Toplandı

Belediye meclisi ağustos ayı ikinci oturumunu önceki akşam Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında yaptı.

Belediye İkinci Kez Toplandı
Bu içerik 366 kez okundu.

Belediye meclisi 2017 yılı ağustos ayı ikinci oturumu için önceki akşam bir araya geldi.

Belediye meclisi ağustos ayı ikinci oturumunu önceki akşam Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında yaptı. AK Partili meclis üyelerinden Ali İhsan Yaşar, Gazi Karaoğlu, Hanife Yıldırım, İsmail Hakkı Akgök, Turan Alper Irak, MHP Belediye Meclis Üyelerinden Eşref Yücel, bağımsız belediye meclis üyesi Cemal Özalp mazeretlerinden dolayı meclis toplantısına katılmadı. 15 gündem maddesi için bir araya gelen meclis üyeleri 11 madde ile ilgili komisyon raporunu meclis kürsüsüne taşırken 4 gündem maddesini bir sonraki oturuma erteledi. Belediye meclisi komisyonları tarafından hazırlanan raporları okumak üzere Plan ve Bütçe Komisyonundan AK Parti Belediye Meclis Üyesi Mehmet Aytekin, İmar ve Bayındırlık Komisyonundan MHP Belediye Meclis Üyesi Alpay Bolsu, Eğitim ve Kültür Komisyonundan MHP Belediye Meclis Üyesi Mahir Özel kürsüye çıkan isimler oldu.

KOMİSYON GÜLVEREN’E KONAK YAPILSIN DEDİ

Gülveren Mahallesi muhtarlığı ve vatandaşlarının talebini meclis gündemine alan üyeler gerekli komisyonun kararı ile Gülveren Mahallesine bir konak yapılmasını görüştüler. Konuyla ilgili komisyon raporunu okumak üzere meclis kürsüsüne çıkan AK Parti Belediye Meclis Üyesi Mehmet Aytekin: “ Plan ve Proje Müdürlüğü’nün komisyonumuza havale olunan Gülveren mahallesine yeni bir konak yapılması hakkındaki konu komisyonumuzca görüşüldü. Gülveren mahallesinde yapılmakta olan plan çalışmalarımızda yer almasına müteakip mahalle konağının yapılmasına uygun olacağı komisyonumuzca karar verilmiştir.” dedi.

KOMİSYON RED DEDİ MHP'Lİ ÜYELER EVET DEDİ MHP’İN DEDİĞİ OLDU

Gündemin 4. Maddesinde yer alan mülkiyeti belediyeye ait zafer mahallesindeki taşınmazların satışı için komisyon üyelerinden AK Parti Belediye Meclis Üyelerinden İsmail Hakkı Akgök, Mehmet Aytekin, Selahattin İnce taşısa red verirken MHP Belediye Meclis Üyelerinden Muhsin Akdeniz Mehmet Ali Talay’da taşınma satışına onay verdi.

ANKARA POLATLI HABER MECLİS
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer  İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor