Akdeniz ve Yücel, Kick Boks Milli Takım Seçmesinde Polatlı’yı Temsil Edecekler


Akdeniz ve Yücel, Kick Boks Milli Takım Seçmesinde Polatlı’yı Temsil Edecekler

Abdullah Soytürk Spor Kulübü bünyesinde bulunan kick-boks branş sporcuları Rabia Akdeniz ve Selman Yücel, Samsun’da düzenlenecek milli takım seçmelerine katılacak.

Akdeniz ve Yücel, Kick Boks Milli Takım  Seçmesinde Polatlı’yı Temsil Edecekler
Bu içerik 381 kez okundu.
 
Abdullah Soytürk Spor Kulübü şampiyon sporcuları Rabia Akdeniz ve Selman Yücel bu yıl kick boks federasyonunca ilk kez alınan kararla Türkiye şampiyonasında ve uluslar arsı kick boks şampiyonasında derece yapan sporcular arasında yapılacak olan kick boks milli takım seçmesine katılacaklar.
 
SOYTÜRK: SADECE KURUM TAKIMLARINA DEĞİL, ÖZEL SPOR KULÜPLERİNDE SAHİP ÇIKILMALI
 
03-06 Ağustos 2017 tarihinde Samsunda düzenlenecek milli takım seçmesine ilçemizi ve Abdullah Soytürk spor kulübünü temsilen 2 şampiyon sporcu katılacak. Kilolarının favorisi olan sporcular bu seçmeyi kazandıkları takdirde,  Polatlıyı ve ülkemizi Macaristan da düzenlenecek dünya büyükler kick boks şampiyonasında temsil edecekler. Daha önce ülkemizin bayrağını göklere çektirmiş bu iki isim çok iyi bir hazırlık döneminin ardından bu senede dünya şampiyonu olmayı hedeflediklerini beyan etiler. 
Abdullah Soytürk spor kulübü başkanı ve milli takımlar antrenörü Abdullah Soytürk; “ Biz elimizden gelenin en iyisini yaparak Polatlımızı ve ülkemizi her yerde temsil ettik. Bu başarıları belki de bazıları çok kolay elde ettiğimizi düşünebilir. Fakat bu çocuklar ülkenin değeri ve kıymetlerinin bilinip sahip çıkılması gerekli. Çünkü bunların yapmış olduğu başarılar sokaktan birçok çocuğun kurtulmasına vesile olacaktır. 
Biz sadece başarı değil ne kadar çok çocuğa spor yaptırırsak kötü alışkanlıklardan uzak tutarsak bunun daha büyük bir başarı olduğunu düşünenlerdeniz. Buradan sadece söylemek istediğim sadece kurum takımlarına değil özel spor kulüplerinde sahip çıkılması gerektiğidir. İnşallah bu şampiyonadan da alnımızın akıyla şampiyon olup dönüp ülkemizi dünya şampiyonasında temsil edip istiklal marşımızı bir kez daha okutturmak istiyoruz. Tüm halkımızın dualarını bekliyoruz.”
ANKARA POLATLI HABER KİCK BOKS MİLLİ TAKIM SEÇME
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim