Bakan Sarıeroğlu: Kamu, Zam Teklifini 14 Ağustos'ta Açıklayacak


Bakan Sarıeroğlu: Kamu, Zam Teklifini 14 Ağustos'ta Açıklayacak

Memurun zam pazarlığıyla ilgili açıklamalarda bulunan Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu, kamunun zam teklifini 14 Ağustos günü açıklayacaklarını belirtti.

Bakan Sarıeroğlu: Kamu, Zam Teklifini 14 Ağustos'ta Açıklayacak
Bu içerik 109 kez okundu.

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, toplu sözleşme görüşmelerinde komisyonun çalışmalarını sürdüreceğini belirterek, 14 Ağustos'ta zam tekliflerini sunacaklarını açıkladı.

23 GÜNLÜK ÇALIŞMA TAKVİMİ BELİRLEDİK

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu'nun konuşmasından öne çıkan detaylar şöyle: "Önümüzdeki 23 günlük çalışma takvimimizi belirledik. 2-10 Ağustos arası çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Yerel yönetimler hizmetleri, kültür sanat hizmetleri cuma günü, basın yayın iletişim enerji ve sanayi kollarında ise cumartesi günü değerlendirmeler yapılacak. Bu değerlendirmeler doğrultusunda müzakerelerimizi de 10-11 Ağustos tarihleri arasında yapacağız."

14 AĞUSTOS'TA ZAM TEKLİFİMİZİ SUNACAĞIZ

"Önce alt komisyonlarımızla teklifler değerlendirip, müzakareler yapacağız. Karşılıklı bir süreç yaşayacağız. Güzel sonuçlar almayı ümit ediyoruz. Görüşlerimizi birbirimize aktaracağız. Konfederasyonlarızla görüşeceğiz, başkanlarımızın tüm görüşlerini aldık, değerlendireceğiz. 21 günlük çalışma programımız var. Son olarak 14 Ağustos'ta da zam teklifimizi sunacağız. "

ANKARA POLATLI HABER MEMUR ZAM TEKLİFİ BAKAN JÜLİDE SARIEROĞLU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer  İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor