İHA’nın 15 Temmuz Fotoğrafları Sergilendi


İHA’nın 15 Temmuz Fotoğrafları Sergilendi

15 Temmuz darbe girişimi gecesi İhlas Haber Ajansı muhabirlerinin vizörüne takılıp deklanşörü ile ölümsüzleştirilen kareleri tren garı önünde sergilendi.

İHA’nın 15 Temmuz Fotoğrafları Sergilendi
Bu içerik 300 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

 

İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından çekilen içinde Polatlı'nın da olduğu 61 kare fotoğrafın yer aldığı serginin açılışı dün ilçe protokolünün katılımı ile yapıldı.   

Fetullahçı terör örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi gecesinde, İHA tarafından çekilen tarihi fotoğraflardan oluşan fotoğraf sergisi dün açıldı.  Sergide 5 adette Polatlı'da ki darbe girişiminin yaşandığı resimler bulunuyor. Serginin açılışında Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer yaptığı konuşmada 15 Temmuz gecesinde yaşanan terör saldırısı gibi bir saldırı ile Türk milletinin bir daha karşı karşıya kalmaması ile ilgili dileklerini iletti ve Polatlı’da bu tarz bir serginin açılmasında gösterdiği gayret dolayısıyla İHA Polatlı Muhabiri Hamza Kabasakal’a teşekkürlerini iletti. Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özcan Demirel’in yanısıra sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin ve vatandaşların katıldığı sergi açılışı İlçe Müftüsü Mehmet Muslu’nun yaptığı dua eşlinde yapıldı.

15 TEMMUZU UNUTMAYACAĞIZ UNUTTURMAYACAĞIZ

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer sergi açılışında yaptığı konuşma da 15 Temmuz darbe gecesinde yaşananların hafızlarda kalmasının önemine dikkat çekerek ‘ biz o geceyi hiçbir zaman unutmadık’ dedi ve : “15 Temmuz gecesi Fetullahçı terör örgütünün darbe girişimine karşı tüm ülkemizde olduğu gibi Polatlı’mızda da Polatlı halkı tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet ilkeleri etrafında kenetlenerek darbe girişimine dur demiş ve hain şer güçlere geçit vermemiştir. Biz 15 Temmuz hiçbir zaman unutmadık, unutturmayacağız. İhlas Haber Ajansı muhabiri Hamza Kabasakal kardeşimiz 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili sergi açtı. Bu girişiminden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu. 

ANKARA POLATLI HABER İHA FOTOĞRAF SERGİSİ 15 TEMMUZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer  İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor