Vergi Dairesi bugün 23.59'a Kadar Açık


Vergi Dairesi bugün 23.59'a Kadar Açık

7 bin 149 kişiyi bizzat ilgilendiren 7020 sayılı kanun ile bazı alacakların yapılandırılması ile vergi borcu yapılandıran vatandaşların borçlarının ilk taksitinin son günü.

Vergi Dairesi bugün 23.59'a Kadar Açık
Bu içerik 689 kez okundu.
 
7 bin 149 kişiyi bizzat ilgilendiren 7020 sayılı kanun ile bazı alacakların yapılandırılması ile  vergi borcu yapılandıran vatandaşların borçlarının ilk taksitinin son günü.
 
Bazı imkansızlıklar ve aksaklıklar sebebiyle vergi borcunu ödeyemeyen vatandaşların son günü kaçırmamaları ve borçlarının eski haline dönememsi için Vergi daireleri bugün 23.59'a kadar mesai yapacak Polatlı Vergi Dairesi de bugün belirlenen saate kadar boçları tahsil edecek. 
 
İKİ YAPILANDIRMA BİR MTV VERGİ BORCUNDA SON GÜN
 
Vergi Dairesi yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılandırılan borçların 1. taksit, 6736 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılandırılan borçların 3. taksit ödeme süresinin ve Motorlu taşıt vergilerinin 31 Temmuz Pazartesi günü dolacağı belirtilerek, kanundan yararlanan kişilerin son güne kalmamaları tavsiye edildi.
 
7020 YAPILANDIRMADAN YARARLANANLARIN İLK TAKSİTİ İÇİN SON GÜN
 
Yapılan açıklamada; 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılandırılan borçların 1. taksit ödeme dönemi devam ediyor. Kanunun getirdiği imkânlardar yararlanmaya devam edilmesi için ilk iki taksitin ödenmesi şart olduğu bu nedenle, özellikle birikmiş borçların ödenmesine büyük kolaylık sağlayan 7020 sayılı Kanundan yararlanmaya devam edebilmek için 31 Temmuz akşamına kadar ödenmesi gerektiğinin altı çizildi. 
 
6736 YAPILANDIRMADAN YARARLANANLARIN 3. TAKSİTİ İÇİN SON GÜN
 
Diğer yandan 6736 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılandırılan borçların 3. taksit ödeme süresi de 31 Temmuz 2017 günü sona erecek. 
Ödemeler www.gib.gov.tr internet sayfamızdan. Anlaşmalı bankalarda, Vergi dairelerinden yapabilecek.
 
MOTORLU TAŞIT VERGİSİ İÇİN SON GÜN
 
İnternet üzerinden yapılacak ödemelerde herhangi bir mağduriyetin oluşmaması içi, tarayıcıya www.gib.gov.tr adresi yazılarak giriş yapılmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Muhtemel yoğunluk sorunları ile karşılaşmamak için ödeme işlemlerinizi son günlere bırakılmaması da yetkililer tarafından yapılan önemli hatırlatmalardan biri oldu. Bunun yanı sıra Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksiti ödeme süresi de 31 Temmuz 2017 günü sona erecek.
ANKARA POLATLI HABER VERGİ YAPILANDIRMA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer  İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor