Vergi Dairesi’nde Yapılandırma Mesaisi


Vergi Dairesi’nde Yapılandırma Mesaisi

31 Temmuzda sona erecek yapılandırma borçlarının taksit günün sona ermesi ile alakalı Polatlı Vergi dairesi bugün mesai yapacak.

Vergi Dairesi’nde Yapılandırma Mesaisi
Bu içerik 383 kez okundu.
 
Polatlı Vergi Dairesi yapılandırma taksitlerinin son ödeme tarihi yaklaşması dolaysıyla oluşabilecek yoğunluğunun önüne geçmek için bugün Polatlı Vergi Dairesi saat 17.00'a pazartesi günü ise 23.59'a kadar açık olacak. 
 
ÜÇ ÖNEMLİ TAKSİT İÇİN SON ÖDEME 31 TEMMUZ 
 
Vergi Dairesi yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılandırılan borçların 1. taksit, 6736 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılandırılan borçların 3. taksit ödeme süresinin ve Motorlu taşıt vergilerinin 31 Temmuz 2017 günü dolacağı belirtilerek, kanundan yararlanan kişilerin son güne kalmamaları tavsiye edildi.
 
7020 YAPILANDIRMADAN YARARLANANLARIN İLK TAKSİTİ İÇİN SON 2 GÜN
 
Yapılan açıklamada; 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılandırılan borçların 1. taksit ödeme dönemi devam ediyor. Kanunun getirdiği imkânlardar yararlanmaya devam edilmesi için ilk iki taksitin ödenmesi şart olduğu bu nedenle, özellikle birikmiş borçların ödenmesine büyük kolaylık sağlayan 7020 sayılı Kanundan yararlanmaya devam edebilmek için 31 Temmuz akşamına kadar ödenmesi gerektiğinin altı çizildi. 
 
6736 YAPILANDIRMADAN YARARLANANLARIN 3 TAKSİTİ İÇİN SON 2 GÜN
 
Diğer yandan 6736 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılandırılan borçların 3. taksit ödeme süresi de 31 Temmuz 2017 günü sona erecek. Ödemeler www.gib.gov.tr internet sayfamızdan. Anlaşmalı bankalarda, Vergi dairelerinden yapabilecek.
 
MOTORLU TAŞIT VERGİSİ İÇİN SON İKİ GÜN
 
İnternet üzerinden yapılacak ödemelerde herhangi bir mağduriyetin oluşmaması içi, tarayıcıya www.gib.gov.tr adresi yazılarak giriş yapılmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Muhtemel yoğunluk sorunları ile karşılaşmamak için ödeme işlemlerinizi son günlere bırakılmaması da yetkililer tarafından yapılan önemli hatırlatmalardan biri oldu. Bunun yanı sıra Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksiti ödeme süresi de 31 Temmuz 2017 günü sona erecek.
ANKARA POLATLI HABER VERGİ DAİRESİ YAPILANDIRMA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim