SİYASETİMİZ DE ÖZNEMİZ İNSAN, NESNEMİZ DEVLET VE CÜMLEMİZ MİLLET OLACAK


SİYASETİMİZ DE ÖZNEMİZ İNSAN, NESNEMİZ DEVLET VE CÜMLEMİZ MİLLET OLACAK

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Uğur Güngör görev sürecinde belirlediği vizyon ve misyon ile alakalı ayrıca ağustos ayında yapılacak kongre ile alakalı bilgi paylaşımında bulundu.

SİYASETİMİZ DE ÖZNEMİZ İNSAN, NESNEMİZ  DEVLET VE CÜMLEMİZ MİLLET OLACAK
Bu içerik 906 kez okundu.
 
MHP İlçe Başkanı Uğur Güngör 13 Ağustos Pazar günü kongrenin yapılacağını söyledi ve başkanlık sürecinde izleyeceği yol ile alakalı açıklamalarda bulundu. Güngör başkanlık sürecine adım atma serüveni hakkında: “MHP Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin takdirleriyle MHP Polatlı İlçe Başkanlığı’na atanmış bulunmaktayım. Ömrünü bu davaya adayan, her türlü fedakârlığı göstererek devletin ve milletin istikbali için mücadele eden genel Başkanımıza sadakat ile bağlı kalacağımı arz ediyor, yetki belgesini kendilerinden almış olduğum Genel Başkan Yardımcımız Şefkat Çetin’e bizi bu göreve layık gördükleri için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 
İLÇEMİZİN EN BÜYÜK PARTİSİNİ DAHA KARARLI BİR TEŞKİLAT YAPISIYLA ÖNÜMÜZDEKİ SÜRECE HAZIR OLACAĞIZ
 
Genel merkez kararı ile göreve gelen Güngör MHP teşkilatında emeği olan herekse teşekkürlerini ifade etti ve “İlk olarak bizden önce görev yapan tüm İlçe Başkanlarımıza, teşkilat yöneticilerimize ülkü ocakları mensuplarına, kadın kollarımıza, ve bu davaya gönül veren herkese emeklerinden dolayı şükranlarımı sunuyor, bu kutlu davada şehitlik mertebesine ulaşan ilk şehidimiz Ruhi Kılıçkıran’dan şehitler halkasına en son eklenen Fırat Çakıroğlu’na kadar tüm şehitlerimizi rahmet ve minnet saygıyla anıyorum. Allah hepsinden ayrı ayrı razı olsun. Tabi bu bir bayrak yarışıdır ve bugün bayrak bize teslim edilmiştir. Bu görevin kutsiyetini ve büyüklüğünü ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımız, çok iyi biliyor ve bu göreve layık bir şekilde çalışacağımıza söz veriyoruz. Polatlı’nın İktidar Partisinin ilçe başkanı olmanın yükümlülüklerinin farkında ve bilinci içerisinde hizmet edeceğiz. İlçemizin en büyük partisini daha da güçlendirerek kazanımlarımızı ve birikimimizi muhafaza ederek daha kurumsal, birleştirici, daha dinamik ve daha kararlı bir teşkilat yapısıyla önümüzdeki sürece hazır olacağız” diye konuştu.
 
13 AĞUSTOS PAZAR GÜNÜ KONGRE YAPILACAK
 
Güngör ilçe teşkilatının ağustos ayında gideceği kongre ile alakalı bilgi verdi ve “Siyasetimizin öznesi insan, nesnesi devlet, yüklemi demokrasi, cümlesi ise millettir. Milliyetçi Hareket Partisi bu yüzden Türk Milleti’nin ta kendisidir. Zira bizim siyasetimizin yol haritasında hiçbir zaman istismar, aldatma, yalan, riya, iki yüzlülük olmayacak, yalnızca ve yalnızca sabır, akıl, şuur, denge, ihtiyat, heyecan ve dava adamlığı yer alacaktır. Liderimizin de sık sık belirttiği gibi “Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” söylemini düstur edinerek hizmetimize devam edeceğiz. Sizlerin aracılığı ile günlerin en hayırlısı mübarek Cuma günü gazetelerde çıkan kongre ilanımız ile MHP genel merkezinin belirlediği takvim gereği 13 Ağustos 2017 Pazar tarihinde kongremizi gerçekleştireceğiz. Çalışmalarımızı daha iyi şekilde devam ettirebilmek için bu kongrede adayım. 13 Ağustos Pazar günü Polatlı Belediye Kültür Merkezinde yapılacak olan kongremizde; MHP’nin toyuna tüm hemşerilerimizi, delegelerimizi ve partililerimizi davet ediyorum.” şeklinde konuştu. 
ANKARA POLATLI HABER MHP İLÇE BAŞKANI UĞUR GÜNGÖR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim