Üniversite Adaylarının Merak Ettiği Herşey


Üniversite Adaylarının Merak Ettiği Herşey

Amerikan Kültür Eğitim Kurumları, Polatlı’ya eğitimden, sosyal projelere kadar pek çok konuda sunduğu hizmet portföyüne bir yenisini daha ekliyor.

Üniversite Adaylarının Merak Ettiği Herşey
Bu içerik 1158 kez okundu.

 

Belki çoğumuz yıllardır kısa deyimiyle fal işlerine merak salan bir yapıdayız. Hani “fala inanma falsız da kalma” derler ya, işte öyle bir durumdayız aslında.

Oysa tarih boyu bu faaliyetler olagelmiştir. Daima bu işin uzmanları yetişmiş hatta çoğu kez hükümdarlara bile danışmanlık yapagelmişlerdir.  Hayatımızın akışını şekillendiren bir özellikte olup, farkındalığımızı da artıran bir olgu durumundadır. Bu nedenle astroloji bilim dalı giderek önem kazanmıştır. Tercihler sürecindeyken aslında bu konuya çok yer vermek istedik ama bir türlü tam denk getiremedik. Sonuçta hayatımızın tamamında astrolojik olaylar etkili olacağından sizleri daha profesyonel bir ağızdan bilgilendirmekte fayda gördüm. Böylece bu alanda sözü daha usta birine, yani Astrolog Özlem Erkuş hanıma bırakmak istiyorum.  Özellikle üniversite tercihinde bulunan adaylarımıza yönelik olarak hazırladığı bir çalışmayı bölümler halinde sizlerle paylaşmak istiyorum.  Hadi buyurun hep birlikte misafir olalım astrolog Özlem hanıma..


23 Eylül – 23 Ekim 1997 doğumlu Terazi burcu – Yükselen Terazi burcu olanlar: 


Eğitim yaşamınızda, aile büyüklerinizden aldığınız destek ve fikirler ile kendi oluşturduğunuz seçimlerinizde başarısız olma korkusu ile hareket etmiş olabilirsiniz.Hayalinizde olmasını istediğiniz bölüm ya da meslek seçimi için gerekli donanıma sahip olamadığınızı ya da etrafınızdakilere bakarak kendi yeteneklerinizi ve becerilerinizin tam olarak farkında olmadığınız için kendinize eziyet ediyor olabilirsiniz.Seçeceğiniz bölüm ya da meslek de dikkatli olmanızda yarar var.Çok yetenekli olmanızdan kaynaklanan alternatif çokluğu sizi seçim yapmakta zorlayabilir.Güzel sanatlar, sahne , oyunculuk,devlet ile çalışabileceğiniz kurumlar, sosyal hizmetler, mimarlık gibi mesleklerde başarılı olabilirsiniz.Takım çalışması yapabileceğiniz proje, meslek ya da bölümlere yönelebilirsiniz.Kendinizi merkez yaptığınızda, kimseden etkilenmeden alacağınız kararlar ile iç sesinizi dinleyip net olduğunuzda seçtiğiniz bölüm yada meslekte başarılı olacaksınız.


24 Ekim -22 Kasım 1997 doğumlu Akrep burcu- Yükselen burcu Akrep olanlar: 

Eğitim yaşamınızda, aile büyüklerinizden aldığınız destek ve fikirler ile kendi oluşturduğunuz seçimlerinizde başarı size çok çalışarak istediğiniz şekilde gelecektir. Eğlence dünyası,  Basın, yayın, Tv,  İşletme, Tercümanlık, e- ticaret ve seyahat ederek çalışabileceğiniz meslekler de oldukça başarılı olabilirsiniz. Seçeceğiniz alanda adınızı duyurmanız muhtemel. Risk almayı severek yapabileceğiniz işler sizi daha mücadeleci ve başarılı kılabilir. Yaşadığınız yerden uzaklarda eğitim görmeniz ve yaşamınıza yine hâlihazır da yaşadığınız yerden uzaklarda devam etme olasılığınız yüksek.


23 Kasım – 23 Aralık 1997 doğumlu Yay burcu- Yükselen Yay burcu olanlar: 

Eğitim yaşamınızda, aile büyüklerinizden aldığınız destek ve fikirler ile kendi oluşturduğunuz seçimlerinizde öğretmenlik, maliye, işletme, yöneticilik, hakla ilişkiler, oyunculuk, karakter gerektiren roller, planlama gerektiren meslek gruplarında başarılı olabilirsiniz. Seçeceğiniz bölüm ya da meslekte kadınlar ile gençlerin ihtiyaçlarına dokunmak gibi konularda destek görebilirsiniz. Kadınların desteği ile daha iyi seçimler yapabilirsiniz. Geleceğinizi şekillendirirken kadınların, gençlerin, çocukların yaşadığı sıkıntılardan yola çıkarak, yardım kampanyaları vb projeler üretebilir ve bu projeleriniz ile gerek yapacağınız mesleğiniz de gerek özel yaşamınıza ayrı bir anlam katabilirsiniz.

 

ANKARA POLATLI HABER BURÇ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer  İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor