Cafe Viila’dan Görkemli Açılış


Cafe Viila’dan Görkemli Açılış

Şehrin en gözde mekanları arasında yer almaya hazırlanan Cafe Villa, dün saat 16.00'da Gazi mahallesinde görkemli bir törenle açıldı.

Cafe Viila’dan Görkemli Açılış
Bu içerik 1754 kez okundu.
 
İlçemiz tanınmış isimlerden Hamza Kurt ve oğlu Ömer Kurt'un sahibi olduğu Cafe Villa, dün saat 16.00'da Gazi mahallesi Fevzi Çakmak caddesi No: 52-B adresinde açıldı. 
 
 
Cafe Villa, hem konumu hem de sıcak ortamı ile şimdiden ilçenin gözde mekanları arasında yer alacak gibi görünüyor. Dün yapılan görkemli açılış törenine; Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Belediye Meclis Üyeleri, Oda ve Dernek Başkanları, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış kurdelesi Başkan Yıldızkaya ve davetlilerce kesildi. Başkan Yıldızkaya, Kurt ailesine hayırlı olsun dileklerini iletti. Açılışta canlı müzik konseri davetliler tarafından oldukça beğenildi.
 
Kafe sahiplerinden Ömer Kurt yapmış olduğu konuşmada: “Polatlılı gençlerimize uygun bir ortam hazırlamak için Cafe Villa’yı açtık. Hedefimiz gençlerimize hitap eden bir ortam hazırlamaktır. Bu hedefle hareket edip, ailelerin gönül rahatlığıyla çocuklarının bulundurabileceği ortam oluşturacağımıza inanıyorum.”dedi. Polatlı Postası Gazetesi olarak kafe sahipleri Hamza Kurt ve Ömer Kurt’a başarılar dileriz. 
ANKARA POLATLI HABER CAFE VİLLA AÇILIŞ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim