BÜYÜKŞEHİR ASFALT ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR


BÜYÜKŞEHİR ASFALT ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Büyükşehir Belediyesi, geçen yıl ilk tabakasını serdiği Dikmen Caddesi'nde, son tabaka olan modifiye (aşınma tabakası) asfalt sermeye başladı.

BÜYÜKŞEHİR ASFALT  ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
Bu içerik 147 kez okundu.

 

Büyükşehir Belediyesi,  geçen yıl ilk tabakasını serdiği Dikmen Caddesi'nde, son tabaka olan modifiye (aşınma tabakası) asfalt sermeye başladı.

Dikmen Caddesi’nin Polisevi önünden başlayan asfalt serim çalışmaları kapsamında, caddenin çalışma yapılan bölümü trafiğe kapatıldı. Büyükşehir yetkilileri, çalışmaların, vatandaşların sıkıntı yaşamaması için etap etap gerçekleştirileceğini kaydettiler. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, çalışmalar kapsamında Dikmen Caddesi’nde yer alan refüjü de kaldırdı. Refüjün, yaşanan sıkıntılar, sürücü ve yayalardan gelen talepler doğrultusunda kaldırıldığı, yerine ise trafik akışının daha kolay olması için tırtıklı yol çizgileri ekleneceği bildirildi. 

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, Başkent'in en merkezi caddelerinden biri olan Dikmen Caddesi’ne, geçen yıl ilk aşama asfaltın serildiğini, mevsim şartlarından dolayı asfaltın zarar görmemesi için son tabakanın serilmediğini belirterek,  "Bu yaz da aşınma tabakası olarak en dayanıklı olan modifiye asfalt seriyoruz” diye konuştu.Üçpınar, asfalt serim çalışmasının, yaklaşık 4-5 gün içinde bitirilmesinin planlandığını ifade etti.

ANKARA POLATLI HABER ASFALT DİKMEN CADDESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI