Polatlı Devlet Hastanesi’nin Acilini Sinek Bastı


Polatlı Devlet Hastanesi’nin Acilini Sinek Bastı

Polatlı devlet hastanesinin acil bölümünü sinekler bastı hastalar virüs bulaşması konusunda korkuyor.

Polatlı Devlet Hastanesi’nin Acilini Sinek Bastı
Bu içerik 2019 kez okundu.
 
Polatlı Devlet Hastanesinin acil bölümü son zamanlarda sineklerin istilasına uğramış durumda. Özellikle acil bölümünde tedavi görmek için giden hastalar hastanede bulunan sineklerden son derece şikayetçi ve başka hastalıkların bulaşması konusunda tedirgin.
 
Sıcaklıkların artması ile artan sineklerin çokluğundan başa çıkılamamasından mıdır, hastanenin gerekli hijyen koşullarını sağlayamamasından mıdır bilinmez ama hastanenin acil bölümünde yoğun derecede sinek olduğu bilinen bir gerçek. Özellikle enfeksiyon riskinin, enfeksiyonun yayılma riskinin yoğun olduğu yerlerden biri olan hastanelerde böyle bir sorun ile karşı karşıya kalınması da hastane de tedavi gören vatandaşları tedirgin etmeye yetiyor. Vatandaşlar biz burada tedavi için geliyoruz hastalığımız belki de çok ağır bir virüs taşımıyor ama hastalık virüsü daha fazla olan vatandaşa konan sinek ondan sonra gelip benim üzerime konuyor ağzımızı yüzümüzü sinek yüzünden açamıyoruz. 
 
Tedavimiz sıka sürede tamamlayıp evimize gidebilecekken belki de bu sinekler yüzünden daha büyük bir hastalığı kapacağız bundan da oldukça tedirginiz diye konuştular. Hastane tarafından alınan tedbir ise sineklerin yapışması için yapışkanlı kağıt. İlkel yolla alınan tedbir için asılan kağıt hem görüntü olarak hoş görünmüyor hem de sağlık açısından tehdit oluşturuyor.
ANKARA POLATLI HABER DEVLET HASTANESİ SİNEK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer  İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor