KIYMAZ VE GÜNGÖR ESNAFA YÖNELİK ÜRETİLECEK PROJE İÇİN İSTİŞARE ETTİ


KIYMAZ VE GÜNGÖR ESNAFA YÖNELİK ÜRETİLECEK PROJE İÇİN İSTİŞARE ETTİ

Polatlı Marangozlar Mobilyacılar ve Keresteciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Güngör, Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz’ı ziyaret etti.

KIYMAZ VE GÜNGÖR ESNAFA YÖNELİK  ÜRETİLECEK PROJE İÇİN İSTİŞARE ETTİ
Bu içerik 598 kez okundu.
 
 
Son derece samimi geçen görüşmede, Kıymaz ve Güngör esnaflara yönelik yapılabilecek yenihizmetler ve projeler hakkında istişarede bulundu. 
 
KIYMAZ: ESNAFA HİZMET EDEN HERKESİN YANINDA OLURUZ
 
Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz, kendisini ziyaret eden Polatlı Marangozlar Mobilyacılar ve Keresteciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Güngör ile görüşmesine istinaden yaptığı açıklamada, “Benim ik öceliğim esnafım. Bu yüzden esnaflarımıza hizmet eden kim olursa olsun esnafım adına destek verir yanında olurum” dedi. Polatlı’da esnaf ve sanatkarın son derece büyük bir aile olduğuna vurguyapan Kıymaz “Polatlı’nın ekonomik lokomotifi esnaflarımızdır. Eğer esnafımız bufün para kazanamaz, sıkıntı yaşarsa bunu bütün bir kent ve tüm sektörler hisseder. Bu sebeple esnaflarımıza katkı sağlayacak her türlü projeye her zaman kapım açık vedestek veririm. Yeterki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri senafına sahip çıksın, proje üretsin ve esnafın kalkınmasını sağlasın. Ben her zaman destek veririm. Bizim kooperatif olarak ilk önceliğimiz esnafımızın kepengini kapatmamasıdır. Bu sebeple her zaman söylediğim gibi esnaf adına kim hangi taşın altına elini koyarsa koysun ben bizzat o yüke ortak olurum” diye konuştu. 
 
GÜNGÖR: KIYMAZ HER ZAMAN BİZİM YANIMIZDA
 
Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz’ın her zaman esnaf ve sanatkarın zor gününde yanında olduğunu belirten Polatlı Marangozlar Mobilyacılar ve Keresteciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Güngör, “Sayın kooperatif başkanım Ertuğrul Kıymaz her zaman esnaf adına yapılacak çalışmalarda destek vereceğini, esnaf ve sanatkarın kalkınmasına yönelik atılacak her adımda yanımızda olacağını zaten en başından bu yana belirtiyor. Kendisini ziyaret ederek esnafımızı adına neler yapabileceğimizi, hangi projeleri hayata geçirebileceğimiz istişare ettik. Saolsun kendisi her zamanki gibi bize; “yeterki proje üretin ben destek olurum” diyerek esnaf ve sanatkarın yanında olduğunu bir kez daha göstermiştir” dedi.
ANKARA POLATLI HABER ESANF KEFALET MARANGOZCULAR ODASI MEHMET GÜNGÖR ERTUĞRUL KIYMAZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim