POLŞAHDER, GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ


POLŞAHDER, GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ

Polatlı Şehit Aileleri Derneği Başkanı Savaş Dinçer ve Başkan Yardımcısı Cabbar Çepur 24 Temmuz basın bayramı münasebetiyle POGADER’i ziyaret etti.

POLŞAHDER, GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ
Bu içerik 277 kez okundu.
 
 
 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Polatlı Gazeteciler Derneği Başkanı Tevfik Emre Efe ilçede bulunan tüm yerel gazeteciler ve basın mensupları adına teşekkür etti. 
 
DİNÇER: BASINIMIZLA HER ZAMAN BERABERİZ
 
Aynı zamanda POGADER üyesi olan POLŞAHDER Polatlı Şehit Aileleri Derneği Başkanı Savaş Dinçer ve Başkan Yardımcısı Cabbar Çepur 24 Temmuz basın bayramı münasebetiyle POGADER’i ziyaret etti.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Polatlı Gazeteciler Derneği Başkanı Tevfik Emre Efe ilçede bulunan tüm yerel gazeteciler ve basın mensupları adına teşekkür etti. 
 
POLŞAHDER Başkanı Dinçer “Öncelikle 24 Temmuz basın bayramınızı tebrik ediyor, kutluyoruz. Yerelde gazetecilik yapmanın zorluklarını çok iyi biliyoruz.  Bende dernek üyesi olarak sizlerin sorunlarını anlayan ve yaşayan biriyim. Özellikle 15 Temmuz da hain darbe girişiminde de yerel gazetecilerin önemi bir defa daha ortaya çıkmıştır. Bizler 15 Temmuz gecesi vatanımızı milletimizi düşünerek yola çıktık ve o gece darbecilerin önüne kendimizi siper ettik. Yerel gazeteci arkadaşlarımızda sabaha kadar bu darbeye dur demek için meydanlardaydı. Sizleri yaptığınız öz verili davranışlarınız ve çalışmalarınızdan dolay tebrik ediyorum.”dedi. Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı Polatlı Gazeteciler Derneği Başkanı Tevfik Emre Efe ilçede bulunan tüm yerel gazeteciler ve basın mensupları adına teşekkür etti. 
ANKARA POLATLI HABER POLŞAHDER POGADER ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer  İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor