Sultanlar Çanakkale Kampında


Sultanlar Çanakkale Kampında

Polatlı Belediyesi Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı yöneticileri, teknik kadro ve sporcular ve belediye başkanımız Mürsel Yıldızkaya, kamp öncesi moral, motivasyon toplantısı için bir araya geldi.

Sultanlar Çanakkale Kampında
Bu içerik 263 kez okundu.
 
Bayanlar Hentbol 1. Liginde bu sezon başarılı bir performans sergileyip, Türkiye hentbol en üst ligi olan Bayanlar Hentbol Süper Ligi’ne yükselen Polatlı Belediyesi Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı yöneticileri, teknik kadro ve sporcular ve belediye başkanımız Mürsel Yıldızkaya, kamp öncesi moral, motivasyon toplantısı için bir araya geldi.
 
Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Yıldızkaya ‘’Bu sezon ligi şampiyon olarak bitiren Polatlı Belediye Spor Kulübü hentbol takımımız Polatlı’mızın gurur kaynağı olmuştur. 
 
Şehrimize kısa sürede birçok farklı spor dalında başarıyı getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sezon boyunca sergilediği başarılı performans ile Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi'ne çıkmaya hak kazanan Bayan Hentbol Takımımızı tebrik ediyor; yöneticilerimize, teknik kadromuza ve sporcularımıza başarılı ve verimli bir kamp geçirmelerini temenni ediyorum.’’ şeklinde konuştu. Yeni sezonda Bayanlar Hentbol Süper Liginde mücadele edecek olan sultanlarımız yeni sezon kamp dönemi çalışmalarını sürdürmek üzere Çanakkale’ye hareket ettiler.
ANKARA POLATLI HABER HENTBOL 1.LİG BAYANLAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim