FAALİYET BELGESİ VERMEK İÇİN DEĞİL FAALİYET ÜRETMEK İÇİN ADAYIZ


FAALİYET BELGESİ VERMEK İÇİN DEĞİL FAALİYET ÜRETMEK İÇİN ADAYIZ

İsmail Keser, Urfa Sofrası Konak Restaurantta yaptığı basın açıklamasında Lokantacılar Kahveciler Pastacılar ve Fırıncılar Esnaf Odasına başkanlığına adaylığını açıkladı.

FAALİYET BELGESİ VERMEK İÇİN DEĞİL  FAALİYET ÜRETMEK İÇİN ADAYIZ
Bu içerik 794 kez okundu.
 
Polatlı Lokantacılar Kahveciler Pastacılar ve Fırıncılar Esnaf Odası yöneticisi ve aynı zaman da Urfa Sofrası Konak Restaurant sahibi İsmail Keser yol arkadaşları ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleştirdiği basın açıklamasında Lokantacılar Kahveciler Pastacılar ve Fırıncılar Esnaf Odası başkanlığına adaylığını açıkladı.
 
Keser; “Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir yaşadığım, ekmeğimi burada kazanıp burada bölüştüğüm, belki kimliğimde başka bir şehir yazsa da memleketim olan Polatlı’ya hizmet etmek için hepsi birbirinden değerli Polatlı'daki esnaf arkadaşlarımızla birlikte, yöneticilik görevini de ifa ettiğim Lokantacılar Kahveciler Pastacılar ve Fırıncılar Esnaf Odası başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. Polatlı’nın en büyük sivil toplum kuruluşlarından bir tanesi olan ve benimde mensubu olmaktan onur duyduğum Lokantacılar Kahveciler Pastacılar ve Fırıncılar Esnaf Odası’na aday olmak için birlikte olduğumuz arkadaşlarımla uzun uzun düşündük ve hem esnafımıza hem de Polatlımıza hizmet etmek için bu yola çıktık. Buradan adaylığımızı açıklarken, sadece “ben” değil “biz” olarak odamızın yönetimine aday olduğumuzu ve hepsi kendi işinde ve esnaflıkta tecrübeli, Polatlı sevdalısı olan arkadaşlarımızla iyi bir ekip oluşturduk. BU ekibimizi inşallah önümüzdeki zamanlarda kamuoyuyla paylaşarak, odamızın çıtasını yükseltmek için girdiğimiz bu yılda çalışmalarımıza hız vereceğiz.”dedi.
 
SADECE ÜYELERİMİZE DEĞİL POLATLI’MIZA DA HİZMET ETMELİYİZ
 
Keser açıklamasını şu ifadelerle sürdürdü; “Küçük bir lokantada başladığım işimizi yine Polatlı halkının hizmetimizden memnun olması ve kazandığımızı yine burada yatırım yaparak izlediğim yol sayesinde bu günlere geldim. Ben Polatlılı hemşerilerime elimden gelen en iyi hizmeti sundum ve onlarda şükürler olsun bu hizmetimizi karşılıksız bırakmayarak bizi kendilerinden kabul ettiler. Ben Şanlıurfalıyım doğduğum yer orası. Ancak şunu unutmamak gerekiyordu, bilindik bir atasözü vardır. “Doğduğun değil doyduğun yerdir memleketin” Benimde memleketim Polatlı’dır. Çocuklarım burada doğmuş, aile bireylerimin hepsi burada yaşayan insanlardır. Biz Polatlı’yı memleketimiz gibi gördük ve öyle yaşayıp hizmetimizi sürdürüyoruz. Polatlı Lokantacılar Kahveciler Pastacılar ve Fırıncılar Esnaf Odası olarak gerek etkinlik, gerek sektörel bazda ve gerekse de üye sayısının fazlalığı baz alındığında bizlerin sadece kendi üyelerimize yada sektöre değil, aynı zamanda sivil toplum kuruluşu olmanın bilinciyle Polatlımıza yönelik de hizmet vermeliyiz. Şehrimizi yapılacak her türlü hizmette taşın altına elimizi koymalı, yerel esnafı kalkındırma noktasında yapılan her tülü çalışmada öncü olmalı, Polatlı sevdası çerçevesinde şehrimizin gelişmesini sağlayacak her türlü sosyal, ekonomik meselelere önem vermeliyiz.”
 
KURUMSALLAŞMAYA ÖNEM VERECEĞİZ
 
Oda yönetimine aday olmanın yegane sebebini odaya daha iyi hizmet etmek olduğunu ifade eden Keser; “ Uzun zamandır arkadaşlarım ile birlikte düşündüğümüz, pek çok proje ürettiğimiz meslek temsilcisi odamızın yönetimine ve işleyişin her şeyden önce kurumsal bir kimlik kazandırmak hedefindeyiz. Sivil toplum kuruluşları, hem kendi üyesi olan esnaflarına hem de Polatlı’ya hizmet etmek için bir araya gelen oluşumlardır. Biz bu oluşumun engüçlü halkalarından biri olan Polatlı Lokantacılar Kahveciler Pastacılar ve Fırıncılar Esnaf Odamızı işleyişiyle, üyelerine yönelik yenilikleri aktarmak, bir arada olmayı sağlamak, teknoloji iyi kullanmaya varana kadar pek çok konuda projelerimizi tamamladık ve bunları kısa süre sonra hem üyelerimizle hem de kamuoyuyla paylaşacağız.”şeklinde konuştu. 
 
DİYALOG ÖNCELİKLİ BİR YÖNETİM ANLAYIŞINI BENİMSEYECEĞİZ
 
Lokantacılar Kahveciler Pastacılar ve Fırıncılar Esnaf Odası üyeleri arasında diyalog ve birlikte yönetme anlayışını benimsedikleri ifade eden Keser; “ Polatlı Lokantacılar Kahveciler Pastacılar ve Fırıncılar Esnaf Odası memleketimiz Polatlı’nın en büyük meslek kuruluşlarından biridir. Üye sayısı, esnaflarımızın en önemli gıda sektörlerinde faaliyet göstermesi gibi pek çok unsura baktığımızda, aynı zamanda da en çok mesafe kat etmesi gereken oda konumundadır. Kıymetli arkadaşlarım, ben ve arkadaşlarım, öncelikli olarak son derece büyük ve geniş bir aileye sahip olan Polatlı Lokantacılar Kahveciler Pastacılar ve Fırıncılar Esnaf Odası üyeleri arasında diyalog ve birlikte yönetme anlayışını benimsedik. Üyelerimizin ve esnaflarımın takdiri olması ve bizi yönetimine getirmesi halinde de ilk yapacağımız çalışma diyaloğu artırma, üyelerin kaynaşması ve birlikte yönetim anlayışını hayata geçirmek olacaktır. Çıktığımız bu yolun bize ve esnaflarımıza hayırlar getirmesini diliyorum. Hepinize saygılarımı sunuyorum.”dedi.
ANKARA POLATLI HABER İSMAİL KESER URFA SOFRASI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer  İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor