Avm’nin Hafriyatı Hızla İlerliyor


Avm’nin Hafriyatı Hızla İlerliyor

Polatlı Belediyesi avm için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Elifkent Sitesi üstünde bulunan alanda yapılan hafriyat çalışması ile hazırlanan avm hazırlıkları hızlı bir şekilde ilerliyor.

Avm’nin Hafriyatı Hızla İlerliyor
Bu içerik 2432 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

 

 

Polatlı Belediyesi avm için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.  Elifkent Sitesi üstünde bulunan alanda yapılan hafriyat çalışması ile hazırlanan avm hazırlıkları hızlı bir şekilde ilerliyor.

Polatlı Belediyesi’nin 96 yıllık belediyecilik tarihinde en büyük bütçeli projesi olarak adlandırdığı avm inşaatının hafriyat çalışmaları hızla ilerliyor. 2018 yılı 13 Eylül Perşembe günü açılması planlanan avm için isim anketleri yapıldı avmnin ismi Polatlı halkına soruldu.

POLATLI BELEDİYESİNİN EN BÜYÜK PROJESİ

Elifkent Sitesinde şehrin Ankara yolu güzergahında çıkışta yapılan hafriyat çalışması ile ilgili Belediye Başkanı Mürsel Yıldzıkaya : “ Oraya başka bir proje ihalesi yaptık. 96 yıllık Polatlı belediyesi tarihinin en büyük projesi 508 konut ve bir AVM. Bu bir ihtiyaçtır.  Elifkent sitemizin hemen yanında 500 konut ve 25 bin metrekare kapalı alan alışveriş merkezi inşasının ihalesini yaptık. İnşallah önümüzdeki yıldan itibaren bununda yükseldiğini göstereceksiniz. 1926 yılından itibaren Polatlı Belediyesinin yaptığı en büyük projedir.” ifadelerine yer verdi. 

 
 
3 Ek
ANKARA POLATLI HABER AVM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim