AK Parti Yeni İlçe Yönetimini Belirlemek İçin İlk Adımı Attı


AK Parti Yeni İlçe Yönetimini Belirlemek İçin İlk Adımı Attı

AK Parti ilçe başkanlığında mahalle ve köy delegelerinin belirlenmesi için seçim yapıldı.

AK Parti Yeni İlçe Yönetimini Belirlemek İçin İlk Adımı Attı
Bu içerik 1274 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!
 
AK Parti İlçe Binasında yapılan delege seçimine Ankara İl Başkanlığından temsilciler ve çok sayıda üye katıldı. Sabah 09.00 da başlayan delege seçimler saat 17.00’de sona erdi. 400 delegenin belirlendiği seçimde üyelerin oyları 17.00’dan itibaren sayılmaya başladı.
 
 
2017 YILINDA TEŞKİLATLARIMIZDA YENİLENME SÖZ KONUSU
 
AK Parti Ankara İl Teşkilatı yönetim kurlu üyesi Şevket Aksoy AK Pati İlçe Teşkilatının çakışmalarından son derece memnun olduklarını bu başarının ardından kadının titiz çalışmalarının olduğuna dikkat çekti ve : “ Ak Parti İlçe Teşkilatımızın genel durumuna baktığımızda genel merkezimizin tüzüğündeki hükümler gereğince ilçe başkanımız ve yönetiminin ne gerekiyorsa gece gündüz demeden çalıştıklarını görüyorum. 2017 yılında teşkilatlarımızda yenilenme söz konusu idi. 
bu yenilenmelerde delege bazında başladı. Delegemizi tüzüğümüzde belirtilen konular çerçevesinde yürütüyoruz. Bugün 19 bin üyemiz var, üyelerimizin tamamını gerekli bilgilendirmeler yaparak davet ettik. Dolayısıyla bugün saat 09.00’da başladı seçimimiz 17.00 da bitecek. Bugüne kadar yapılan seçimlerde teşkilatın üyeyi buraya getirme konusunda başarılı olan değerlendirmesi yapılacaksa bu teşkilatın Aysel Demir başkanlığındaki teşkilatın olduğunu gördüm.” diye konuştu.
 
AK PARTİ’NİN AMACI GAYESİ DE İNSANA HİZMET ETMEKTİR
 
Delege seçimi sonrasında izlenilmesi gereken yol ile alakalı bilgi veren Aksoy : “ Aysel Demir başkanımızın tek düşüncesi AK Parti’nin başarılı olması. AK Parti’nin amacı gayesi de insana hizmet etmektir, çünkü insan endeksli bir partidir. Gücünü önce haktan sonra halktan alır. Halktan alması maddesinde Aysel Hanım özümsemiş, bunu da buradaki başarıdan anlıyoruz.
Polatlı ilçe teşkilatının teşkilatçılık anlamında yaptıklarından il yönetimi olarak çok memnunuz. Delege seçiminden sonra itiraz ve askı sürecinin ardından genel merkezin onayından sonra seçim günün bir takvime bağlayacağız.  Burada seçilen 400 delege ilçe yönetimini seçmesinde oy kullanacaklar. 
İlçe seçimlerimiz ağustos ayında başlayacak eylül ayında sona erecek. İl yönetiminde yapılacak toplantılar sonrasında ilçe başkanın sunacağı tarihin onaylanması ile seçim yapılacak.”  dedi.
 
DELEGE SEÇİMİNE KATILIM OLDUKÇA YOĞUN
 
İlçe Başkanı Aysel Demir günler öncesinde beri süren delege seçimi hazırlıklarının güzel sonuçlar verdiğini ve katılımın yoğun olduğunu beyan ederek  : “ 19 bin üyenin oy kullanmasını beklediğimiz seçimlerde, 400 delege belirlendi. Yapılan delege seçimimize yoğun katılım gösteren üyelerimize teşekkür ediyorum ve seçimin ilçemiz adına hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”  dedi. 
ANKARA POLATLI HABER AK PARTİ DELEGE SEÇİMİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer  İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor