Bozuk Yollu Susuz Köy Çimenceğiz


Bozuk Yollu Susuz Köy Çimenceğiz

Çimeceğiz Mahallesi bozuk yollarından ve susuzluktan şikayetçi.

Bozuk Yollu Susuz Köy Çimenceğiz
Bu içerik 941 kez okundu.
 
Çimeceğiz Mahallesi yolu yaklaşık 2 ay önce yetkililer tarafından yol yapım açılması dolayısıyla kazılmış aradan 2 ay kadar bir süre geçmiş olmasına rağmen hala yol yapılmamış bu sebepten ötürü başta mahalle muhtarı Seyfettin Güngör olmak üzere mahalle sakinleri şikayetlerini yetkililerin işitmesini istiyor. Yol probleminin yanı sıra mahallede yaşanan su sıkıntısına da çözüm bekleyen mahalle sakinleri biz su ihtiyacımızı zorda olsa bir şekilde karşılıyoruz ama hayvanlarımızın su ihtiyacını karşılamak bizim için imkansız hale geldi diye konuştular.
 
 
SU YOK YOL YOK
Mahalle muhtarı Seyfettin Güngör yetkililer tarafından kazılan ve usun bir süreden bu yana yapılmayan köy yolunun kendileri için çile haline geldiğini beyan ederek sorun ile ilgili sesimizin duyulmasını yollarımızın da bir an önce yapılmasını istiyoruz. Yolu kullanan çevre köylerdeki vatandaşın da ortak talebi bu yöndedir. Bozuk yol yüzünden birçok kez maddi hasarlı kazalar meydana geldi. Bir can kaybı meydana gelmeden köy yollarımızın yapılmasını istiyoruz.  
 
HAYVANLARIN SU İHTİYACINI KARŞILAYAMIYORUZ
 
Çimenceğiz köyünün bir diğer sorununda su olduğunu beyan eden Muhtar Güngör : “ Özellikle yaz aylarında ortaya çıkan su sorunumuzun da çözülmesi için yapılması gerekenler noktasında yetkililerden adım bekliyoruz. Mahalle sakinleri olarak su sıkıntısına bir şekilde çare üretiyoruz ama hayvanların su ihtiyacını karşılamaya gücünüz yetmiyor. köy meydanınındaki mahalle çeşmelerimizde de sular akmıyor oluklar kurudu. ” dedi. 
ANKARA POLATLI HABER ÇİMENCEĞİZ SU YOL SORUNU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim